View Single Post
stare 06.07.2016, 09:36   #23
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Pierwszą częścią w jaką zagrałam była "The Sims 2". Pamiętam, że zaczęłam grać z polecenia mojego brata ciotecznego. Na początku nienawidziłam tej gry bo wszyscy o niej gadali, a ja nie wiedziałam czym oni się tak zachwycają. Teraz już wiem <3

Cudowny simlish (shuffle??, ), cudowny podkład muzyczny (potrafię nucić te melodyjki w ciągu dnia haha), cudowne dodatki (zaczęłam niestety grać prawie na koniec tej generacji, czyli jak wychodziło "Osiedlowe Życie , więc nie miałam szansy przeżywać jak wychodzi każdy nowy dodatek..). Kocham ilość modyfikacji jakie można przeprowadzać w tej grze.. Wymyślono tyle modów, tyle udogodnień.. do tej pory wszystkiego nie odkryłam

The Sims 3 - kupiłam przedpremierowo i niestety nie poszły na moim starym laptopie (pamiętam jak płakałam xd). Zabrałam się za nie dopiero jak miałam nowego laptopa. Pograłam trochę, nawet mi się podobały i jak wyszło "Po Zmroku" to kupiłam. Tak samo "Pokolenia". A potem? Weszłam na to forum, w zdjęcia z gry "The Sims 2".. i znowu zapałałam miłością do dwójki. I tak jest do dziś <3

The Sims 4 - nie grałam, nawet nie chciałam. Obejrzałam zdjęcia, poczytałam opinie i nawet nie chcę się denerwować XD
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem