View Single Post
stare 01.09.2016, 19:11   #30
Nightingale
 
Avatar Nightingale
 
Zarejestrowany: 06.08.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Przesyt? Raczej nie.

Już od początku byłam źle nastawiona do czwórki, ale postanowiłam dać jej szansę. Zawiodłam się. Grafikę nawet bym przeżyła, ale dziwny interfejs, przesadzone emocje i wszechobecne uproszczenia to dla mnie za dużo. Niby ta część ma jakiś klimat, ale jest strasznie bajkowy i niezbyt mi podchodzi.
Te całe emocje to jakaś kaszana. Są strasznie przerysowane. Czy was też ogarnia euforia po zjedzeniu wspaniałego posiłku? No okej, wszystkie części simsów były lekko przerysowane, ale w czwartej części najbardziej mnie to denerwuje.
Wielozadaniowość jest naprawdę dobrym pomysłem, ale osobiście trochę się w niej gubię i czasem nie wiem czy sim wykonał zadanie, które mu powierzyłam, czy też nie. Podsumowując - wielozadaniowość jest bardzo dobrym pomysłem, ale jakoś mi jej nie brakowało we wcześniejszych odsłonach serii.
Ubrania i włosy (zwłaszcze te dochodzące w dodatkach) są bardzo fajnie. Czasem brakuje mi narzędzia stylu, bo trudno dopasować niektóre ubrania, ale da się to przeżyć. Mam tylko wrażenie, że jest trochę mało rzeczy dla dzieci.
Trochę denerwuje mnie to, że nastolatkowie prawie w ogóle nie różnią się od dorosłych. W drugiej i trzeciej części przynajmniej byli niżsi. Wyglądało to lepiej.
Do tej części wychodzi strasznie dużo dodatków, nie uważacie? Te wszystkie akcesoria i pakiety rozrywki. Zastanawiam się ile ich w końcu wyjdzie, bo już teraz jest ich dużo. Uważam, że te pomysły na dodatki też na razie są średnie. Chętnie zobaczę jak wyjdą im cztery pory roku, bo bądźmy szczerzy, jeśli nie wydadzą takiego dodatku, to będzie kiepsko. Te dwa, które do tej pory wyszły są moim zdaniem nieprzydatne.
Raczej nie mam dość samej serii the Sims, bo nadal gram w trójkę, która od kilku lat mi się nie znudziła. W czwórkę kompletnie nie mam ochoty grać, ale czasem siedzę w CASie, ponieważ bardzo łatwo tworzy się w nim różnorodnych simów. Pomysł na symulator życia był dobrze trafiony. Mam nadzieję, że kolejna część simsów (jeśli wyjdzie) będzie lepsza niż czwórka.

Mam nadzieję, że nie poplątałam niczego.

Ps. Witam wszystkich, jestem nowa na forum

Ostatnio edytowane przez Nightingale : 03.09.2016 - 13:12
Nightingale jest offline   Odpowiedź z Cytatem