View Single Post
stare 20.02.2016, 13:58   #3
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Jak mieszkają piękni i bogaci

Jakoś umknął mi Twój komentarz... W każdym razie dziękuję

Cytat:
Majka (jaka Bella?!) była pianistką?
U mnie w grze jest No i nie lubię tej niekonsekwencji w tłumaczeniu, więc dostosowałem imiona do późniejszych wersji gry (bo Mortimer to w jedynce przecież Henryk)

Cytat:
Nie wiem zresztą, czy cały makeover ostatecznie mnie przekona - Ćwirowie byli od zawsze mroczni i tak jak w domkach MoD czepiam się fundamentów, tak tu zwyczajnie jasne kolory są dla mnie nie do końca tego. Tym bardziej, że z zewnątrz dom nadal ma sprawiać wrażenie ponurego...
Metamorfozy zwykle polegają na radykalnych zmianach Rozumiem co masz na myśli, ale z drugiej strony ten mój cały opis wyjaśnia dlaczego jest tak a nie inaczej.
Możemy uznać, że budynek jest pod opieką konserwatora zabytków, więc na zewnątrz musiał zachować pierwotny klimat

Cytat:
To coś nad łóżkiem w sypialni mi tam nie pasuje. Szafki nocne zresztą też nie. Z tego co pamiętam, do tego łóżka były dobrane jakieś sensowne szafki nocne... A przynajmniej były w katalogu!
Cytat:
Nie, w tym staro-nowoczesnym gabinecie jest rażący galimatias!
Cytat:
Zielona kanapa w pokoju Kasandry!!! No zatłuc bym Cię mogła za nią. Ten pokój byłby jak dla mnie idealny, gdybyś tam wstawił tą tańszą, niebieską z katalogu! (tak, pamiętam, że taka tam była!)
Problem w tym, że w jedynce ciężko jest zrobić coś oryginalnego korzystając z maxisowych obiektów (czy też tego swoistego maxis match'a jaki jest u mnie). Wiem, o którą szafkę chodzi, ale to połączenie widziałem już tyle razy, że nie chciałem tego powtarzać. Podobnie z obrazem, gabinetem i sofą. A poza tym lubię eklektyczny styl (o czym chyba już wiesz )

Może jak mnie coś kiedyś najdzie to zrobię coś podobnego, chociaż to byłoby już raczej nudne, bo wszystkie moje domki w jedynce są bardzo podobne
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem