View Single Post
stare 29.03.2016, 10:53   #112
tut
 
Avatar tut
 
Zarejestrowany: 14.04.2015
Skąd: Włocławek
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Nie pamiętam w której klasie wtedy byłam, ale raczej w podstawówce. Grę też w sumie nie pamiętam skąd miałam, ale pamiętam, że grałam w Miłowie i moje pierwsze uruchomienie gry zaczęłam od stworzenia nowej rodziny. Stworzyłam simkę, miała brązowe włosy i dobrze pamiętam, że miała takie zielone cienie Chciałam ją spiknąć z Jurkiem, tym sprzedawcą, ale ciężko mi to szło, dlatego się wkurzyłam i adoptowałam dziecko. Dziecko było rude i w dodatku miało na imię Gerwazy, co jak nie trudno się domyślić kompletnie mi się nie podobało! Dalszych losów rodziny nie pamiętam xD Potem grałam głównie w Miłowie rodzinami, które już tam mieszkały. Później grałam po kolei wszystkimi rodzinami maxisa w każdym otoczeniu po kolei. A teraz to wiecie, bo zamieszczam losy rodziny tutaj na forum.
Tak jak moja poprzedniczka wyżej napisała - gra mojego życia i też osoby dorosłej. Ile to już razy obiecywałam sobie, że teraz już koniec. Nie będę już w to grać, bo nie wypada takiej dużej dziewczynce xD Przerwy między graniem były raz dłuższe, raz krótsze. Bywało, że nie grałam ponad rok, ale potem znowu wracałam. Teraz już nawet nie obchodzi mnie, czy to wypada czy nie. Gram i już I tylko w TS2
__________________
Jagodowo
Jagodowo na blogspot
tut jest offline   Odpowiedź z Cytatem