View Single Post
stare 06.06.2012, 21:19   #22
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

widzę,ze zdobyłam najwięcej negatywnych opinii,jeżeli mnie nie było widać,to dlatego,ze miałam problemy ze zdrowiem oraz dwie przeprowadzki i meblowanie mieszkania,a do tego jeszcze pracuje i w dzień i w nocy

Cytat:
Ilona służy pomocą, choć wydaje się z tego niezadowolona, że w ogóle ktoś do niej raczył napisać. Rzadko gdziekolwiek ją widzę. Łatwo wyprowadzić ją z równowagi, powinna nabrać trochę dystansu do siebie i nie brać wszystkiego na poważnie.
jeżeli ktoś uważa,ze jestem niezadowolona z jego wiadomości,to niech po prostu do mnie nie pisze,ja lubię otrzymywać wiadomości,listy,smsy...ale nie zawsze mam czas,żeby na nie od razu odpowiedzieć.

Cytat:
mam wrazenie, ze czasem userow traktuje jak najgorsze mozliwe zlo
to co ja tutaj robię od ponad 4 lat?

Cytat:
Ilona na pewno jest bardzo pomocna ale nie jestem pewien czy stara sie wykonywac poprawnie swoje obowiazki. Czasem sama lamie regulamin i daje zly przyklad.
hmm lamie regulamin,proszę o przykład,bo jeszcze nade mną jest administracja i jeżeli bym naprawdę złamała regulamin,to bym została o tym powiadomiona
daje zły przykład,przepraszam ,ale komu,ponieważ od nikogo nie wymagam,aby mnie naśladował,jestem indywidualistka i chodzę własnymi drogami

Ale mimo to dziękuję wszystkim za opinie i jak stare przysłowie głosi "jeszcze się taki nie urodził,co by wszystkim dogodził".Jestem często na forum bez logowania