View Single Post
stare 10.06.2012, 10:07   #27
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Cytat:
ultraviolence bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, maleńka sugestia, aby nie czerpała wzorców z byłej moderatorki, Liv, bo na pewno nie wyjdzie jej to na dobre...
Wciąż nie rozumiem, skąd te porównania. Choć założenia mamy podobne (dbanie o porządek forum), to jednak nasze metody trochę się różnią (nie mam zamiaru odbierać Liv jej tytułu "Żylety", na który sumiennie zapracowała ). Staram się oceniać przewinienia użytkowników sprawiedliwie, ale czasem potrafię też przymknąć oko na mało istotne sprawy, nie karając ich warnem. Jak już pisałam wcześniej - u mnie na bana czy chociażby oficjalne ostrzeżenie naprawdę trzeba sobie zasłużyć.

Cytat:
...bez komenatarza w ogole. sztywna i strasznie przestrzega regulaminu ;/
Starsi panowie mogą mi tylko pozazdrościć A tak poważniej, bardziej chcę się odnieść do dalszej części komentarza. Regulamin forum jest po to, aby go przestrzegać. Dobry mod powinien przede wszystkim dbać o porządek i działać zgodnie z zasadami a nie "widzi-mi-się" użytkowników, którzy czasem lubią je naginać według własnego uznania. Trzeba być konsekwentnym. Kiedy powiedziało się "a", trzeba powiedzieć "b". I tak, jestem wyrozumiała, ale kiedy notorycznie prosi się użytkownika o respektowanie regulaminu a on wciąż robi swoje, ciężko zachować cierpliwość i nie wlepić mu oficjalnego ostrzeżenia (tak, tak, domyślam się kim jest autorka, ale urazy nie chowam ).

Cytat:
Nie bywa często na forum, mało przyjazna.
Niestety z pierwszym zarzutem ciężko mi się nie zgodzić. Ostatnio miałam trochę spraw na głowie i bywałam na forum coraz rzadziej, co zresztą było widać. Co do drugiej kwestii - to już całkiem osobiste odczucie danej osoby. Zawsze staram się być miła i wyrozumiała w stosunku do użytkowników, a że ktoś odebrał to inaczej? Cóż, miał do tego prawo

Cytat:
tak,dzięki niej na bieząco dowiadujemy sie o newsach o the sims
Z całym szacunkiem dla ankietowanego, ale na taką opinię to zasłużyła Ilona a nie ja

Za resztę pozytywnych opinii serdecznie dziękuję i przyznam szczerze, że nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Jest mi bardzo miło, że większość osób docenia moją pracę, niemniej jednak muszę przyznać, że z braku czasu ostatnio się trochę opuściłam
__________________
ultraviolence jest offline