View Single Post
stare 02.02.2006, 19:42   #176
Arya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Więc.. coż.

Ćwir -> Kasandra zerwała z Donem i teraz wychowuje malca, którego przygarnęła z adopcji, zaręczona z Marzycielem, ale jeszcze nie wiem, co z tego wyjdzie. Mortimerowi powoli zaczyna już brakować sił, aczkolwiek zamierzam go jeszcze połączyć węzłem małżeńskim z Diną. Aleksander (?) poszedł na sutdia i na razie mam go dość
Lotario -> Nieszczęsny Don mieszka aktualnie z Niną, której to owej Ninie sprawił wątpliwą przyjemność w postaci dzieciaka płci żeńskiej. Jak na razie wzorowy ojciec, ale planuję małą zdradę ^^
Marzyciel -> Szczepan dorósł, jest świeżo po studiach, Dariusz u kresu swej młodości. Szczepana zamierzam związać z Lilką, jak wróci ze studiów (Jest na III roku) i sprawic im parę dzieciaków.
Biedak -> Damian dorósł (nie wysyłałam go na studia), a Balbina zmarła z powodu jakiejś tam choroby. Ten młodszy dzieciak to aktualnie nastolatek.
Przyjemniak -> Odmłodziłam trochę Daniela i Maryśkę, którzy, z racj tychhże okoliczności znów są szczęśliwym małżeństwem, posiadającym jeszcze jedno bliżniaki (tym raze chłopiec i dziewczynka). Andźelika nieszczęsliwa, bo nie może sobie znaleźć partnera, a Lilka zadowolona z wyników na studiach.

Chyba tyle?

edit: a, jeszcze Kaliente

Nina, jak już mówiłam, mieszka z Donem, z kolei Dinie los niezbyt sprzyja ( biedaczka zaręczyła się juz 8 razy i kiedy za kżdym razem próbowała pójśc z jakimś gostkiem do ołtarza, ten uparcie odmawiał^^)

Ostatnio edytowane przez Arya : 02.02.2006 - 19:45
  Odpowiedź z Cytatem