View Single Post
stare 26.09.2010, 15:10   #571
Sims987654321
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja dawno pousuwałem te rodziny bo mi się znudziły. Jeśli dobrze pamiętam było tak:

ĆWIR: Don to największy wróg Kasandry. Kasandra miała 2 dzieci z Dariuszem który ożenił się z Kasandrą wprowadzając się do niej z Szczepanem. Aleksander był nastolatkiem. Później Dina i Mortimer wzięli ślub ale po sekundzie Mortimer umarł(gdzieś 20 minut simowych po ślubie) spoczywał na cmentarzu Ćwirów. Dina mieszkała z Ćwirami. Te dwa dzieci Kasandry to chłopiec i dziewczyna. Dziewczyna to Sara a imiona chłopca nie pamiętam.
BIEDAK: Błażej był dzieckiem. Damian kocha Andżelikę. I nic więcej się nie wydarzyło.
KALIENTE: Nina wyszła za Dona. Nina za Mortimera.
LOTARIO: Don był w związku z Niną. Mieli mieć dziecko lecz Nina nie zdążyła zajść w ciążę gdyż obaj zginęli w pożarze.
HAK: Jan z żoną(nie pamiętam jej imienia) miał dwoje dzieci: Pierwsza to oczywiście Lucyna(dalej dzieckiem) a druga to dziewczynka(której imiona nie pamiętam).
PRÓCHNO: Tą rodziną nie grałem.
PRZYJEMNIAK: Tu się wiele nie wydarzyło.... Andżelika to miłość Damiana a Liliana to miłość Szczepana.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.