View Single Post
stare 27.01.2006, 17:16   #171
sejn
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a więc miłowo:don porzucił kasandrę przed ołtarzem i orzenił się z pokojówką kasią.kasandra wyszła za marzyciela i kasandra urodziła syna harego szczepan dorósł mortimer ożenił się z diną kaliente i wyprowadzili się do byłego domu marzyciela mortimer zaadoptował dziecko(dziwczyne) i wszyscy umarli.marysia przyjemniaczek przyłapała męża jak całował się z pokojówką kasią na kanapie i rozwiedli się liliana i andżelika dorosły a marysia się zestarzała andzelika wyszła za damiana biedaka i wyprowadzyli się do byłego domu marzycieli i ćwirów . balbina biedak urodziła syna gordona i córkę i wyszła za mąż za daniela przyjemniaka któy w tej chwili jest emerytem później zaadoptowali 8-mioro dzieci. nina kalente została sama. jan i esmeralda hakowie rozwiedli się.u rodziny próchno nic się nie zmieniło.dziwnowo:dziwakowie waldemara porwało ufo kiedy kosmici go zwrócili paskal urodził kosmitkę rajane waldemar też pózniej urodził kosmitkę o imieniu lusia(taka brydka ż nie wiem) ale opieka społeczna im odebrał dzieci pózniej wszyscy się wyprowadzili do większego domu paskala porwało ufo i urodził mu się synek ares a waldemar odkrył eliksir życia.widmo:ofelia dorosła i chciała poślubić jaśka kowala który też dorósł ale on przucił ofelie a ofelia zaadoptowała syna karola-niemowlaka i wszyscy poumierali oprócz karola który wciąż był niemowlakiem.kowal:jasiek dorósł i jego siostra też więcej nic się nie zmieniło.papużka:cecylia dostała awans a pózniej wszyscy poumirali.samotniknie grałem.jedynaknic się nie zmieniło ale grałem.werona:jutrzenka:nic się nie zmieniło.montek:beniamin i jego siostra są nastolatkami romeo dorósł i wychudział wogóle jest teraz piękny a jego brat jeszcze nie dorósł i stał się wielkim brzydkim grubasem ich ojciec umarł a matka jeszcze żyje.kapulet nic się nie zmieniło.reszta rodzin:nic się nie zmieniło przepraszam ale się rozpisałem huhuhu ps.to nie moja wina że tak dużo simów zmarło tylko mojej mamy bo ona zapisała mi gre jak papużki iwidmo umarli ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.