View Single Post
stare 01.06.2016, 15:24   #47
Rose
 
Avatar Rose
 
Zarejestrowany: 24.05.2015
Skąd: Złotów
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 91
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dziwne życie Agnieszki Zadek,

Odcinek 7 - Ciekawe informacje


Agnieszka spędzała wolny czas na słuchaniu muzyki alternatywnej i czytaniu romansów. O dziwo,bardzo polubiła ten gatunek literacki.

Doskwierały jej też częste bóle pleców...

Mimo wszystko panna Zadek zabroniła Gobiasowi brania wolnego w sprawach rodzinnych.Dalej sama sprząta i gotuje.

Następnego dnia Agnieszka postanowiła odwiedzić swoje byłe miejsce pracy.Korporacja''Przyszłość'' prezentowała się tak samo jak w dniu,gdy pojawiła się tu pierwszy raz. Duży,ceglany budynek,równo przystrzyżony żywopłot,zawalona papierami recepcja...


Jaki był cel jej wizyty? Otóż simka postanowiła poszperać w bazie danych i archiwach w poszukiwaniu informacji o... Jej byłym szefie.
Mam szczęście,że jest tu pusto - pomyślała.

Siedziała tam prawie godzinę.Przed oczami przewijały się jej różne nazwiska,ale w końcu dotarła do tych odpowiednich.

Nazwisko i imię : Alvi Iqbal
Płeć : Mężczyzna
Stanowisko : Twórca raportów
Stan cywilny: Kawaler,rozwodnik,wdowiec (niepotwierdzone)
Partner,Partnerka : Vivienne Rachel Alvi (była partnerka,niepotwierdzone)
Potomstwo : Vj Alvi,Miraj Alvi
Adres zamieszkania ; Lilli Wodnej 43
Dawne miejsce zamieszkania : Sunset Valley
Obecne miejsce zamieszkania : Newcrest

Informacje dodatkowe:
Prawdopodobnie pochodzenia arabskiego,samotny ojciec.
Porzucony (?) przez żonę/partnerkę.Neurotyk.


No proszę,ilu ciekawych rzeczy się dowiedziałam!Tylko dlaczego ta Vivienne go zostawiła?

No cóż to chyba oczywiste,że w następnej kolejności udałam się właśnie do byłego szefa.Porozmawiałam z jego starszym synem.On naprawdę obwinia ojca o odejście matki. Niestety nie wiem jak to było naprawdę.

Miraj też ma problem z zaklimatyzowaniem się. Opowiadał mi trochę o swojej matce. Bardzo za nią tęskni.


W międzyczasie pokłóciłam się jeszcze ze starym Alvim. Najwyrażniej nie podobał mu się fakt,że przyszłam.(Ta monobrew tak zabawnie wygląda,co nie?)


Zdenerwowana postanowiłam odwiedzić kogoś innego padło na dwójkę współlokatorów mieszkających tuż obok : Gwen Glover i Holdena Wozny'ego.
Siedziałam sobie spokojnie jedząc jogurt,gdy ktoś postanowił pojawić się na tym świecie nieco szybciej. Na szczęście Holden zawiózł mnie do szpitala... A na świecie pojawił Jason Koffi.



-----------------------------------------------------
Z góry przepraszam,jeśli zdjęcia są za duże.
Enjoy
Edit: Ok są za małe.Poprawię jak ogarnę tinypica.
__________________

The worst things in life come free to us
Cause we're just under the upper hand
Go mad for a couple grams
Rose jest offline   Odpowiedź z Cytatem