View Single Post
stare 23.06.2017, 16:08   #408
Amaimono
 
Avatar Amaimono
 
Zarejestrowany: 02.09.2014
Skąd: Termina
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Troszkę odkop, ale naprawdę nie mam się gdzie z tym zwrócić.

Nagła ochota zagrania znowu w simsy. Nowe otoczenie, nowiutkie trzy rodzinki, jeden blok mieszkalny z nimi wszystkimi razem. Wolna wola pierwszy raz od wieków włączona i niech się dzieje wola nieba - ot taki sposób na przed wakacyjną nudę. Prawie wszyscy z ów rodzin bawią się w ogodzie, czwórka zażywa relaksu w jacuzzi, kiedy zaczyna padać deszcz. Wszystko super, aż nagle piorun uderzył prosto w jedną z simek w kąpieli! Gra mocno zlagowała (jakieś 2 fpmy polecam), a gdy w końcu dotarła do frame'u, gdzie zmienia się wygląd sima na "upieczonego", zawiesiła się.
Czekam, klikam, czekam, jęczę, 20 minut minęło; no nic, trzeba wyłączyć menedżerem zadań.
Po chwili uruchamiam grę ponownie i gdy w końcu po tym pół godziny się wszystko załadowało (13GB CC, też polecam), wybieram mój blok mieszkalny i...
Zawiesiła się znowu.
I tak jest za każdym razem, gdy próbuje kliknąć na tę parcele.

Próbowałam już:
- wejść: zawiesza się
- przenieść rodzinę do skrzyni: zawiesza się
- przenieść parcele do skrzyni: zawiesza się

Wygląda to trochę tak, jakby gra nie trawiła upieczonych simów, ale mogę się mylić. Szukałam w SimPE czegoś, żeby przywrócić simkę do normy bez wchodzenia w rodzinę, ale chyba się nie da.

Jakiś sposób żeby to naprawić, lub uratować resztę mieszkańców/pozostałe dwie rodziny z tego bloku, żeby nie musieć robić nowych?

Ps. Nie przypominam sobie, żebym ściągała jakiekolwiek CC czy mody integrujące w simów po spotkaniu z prądem, więc chyba ta opcja odpada?
Amaimono jest offline   Odpowiedź z Cytatem