View Single Post
stare 08.03.2007, 21:52   #1
.:Patison:.
Guest
 
Postów: n/a
Smile The Sims 2: Cztery Pory Roku - Masz pytanie? Zadaj je tu!

Walcie tutaj wszystkie pytania dotyczące CPR, piszcie o tym, jakie błędy was bulwersują itp. Myślę,
że dobrze to zrobić w jednym temacie, żeby zapanował jakiś porządek.

Jak coś:
- Proszę nie pisać odpowiedzi w stylu "Nie wiem", "Nie mam The Sims 2: CPR",
- Dobrze byłoby, aby każdy post zawierał pytanie/odpowiedź, bo temat na pogaduchy o tym rozszerzeniu już jest,


Czy dochodzi nowe podotoczenie? - Nie, ale dochodzi jedno normalne i nazywa się "Kwitnące Wzgórze".
Czy dochodzą nowe samochody? - Niestety nie.
Czy na tylnej okładce instrukcji CPR jest reklama nowego dodatku? - Jest wkładka z reklamą
mini-packu The Sims 2: Impreza.
Jak zostać SimRośliną? Twój Sim musi często opryskiwać drzewka środkiem owadobójczym.
Co da się zrobić z wyłowionymi rybami? - Wsadzić do lodówki, a później przygotować specjalne potrawy, sprzedać, albo powiesić na ścianie jako ozdoba.
Jak dołączyć do Klubu Ogrodnika? - Po wprowadzeniu
się na nową parcelę zawsze przychodzi przedstawiciel Klubu. Trzeba mieć zadbany ogród.
Mój Sim jest SimRośliną. Czy da się go przywrócić do normalnego stanu? - Tak. Wystarczy, że kupisz specjalny eliksir u członka Klubu Ogrodnika.
Czy wymagania systemowe się zmieniły? - Nie, ale jeśli masz pięć dodatków, to wymagane jest 512 MB RAM
Ile trwa jedna pora roku? - Pięć dni, ale czasami może się przedłużyć.
Czy dochodzą nowe kariery? Jakie? - Jest kilka nowych ścieżek karier: prawo, edukacja, dziennikarstwo, poszukiwacz przygód, gracz.
Czy dochodzi jakaś nowa aspiracja? - Nie.
Jak mogę Sima opalić? Czy jest jakiś specjalny olejek czy filtr - Filtrów, ani olejków nie ma. A żeby opalić Sima,
trzeba go położyć na leżaku. Warunek: musi być lato no i przyzwoita pogoda. :-)
Dlaczego nie ma ryb w stawie?! - Najwidoczniej błąd autorów. Trzeba czekać na łatkę.
Czy można gdzieś wyjechać na wakacje?! - Nie.
Czy dzieci chodzą w lecie do szkoły? - Jak najbardziej.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania czy odpowiedzi to pisać. A i mam nadzieję, że niniejszy temat nie pobudzi kontrowersji wśród elity . Jeśli o czymś zapomniałem/przeoczyłem, to także pisać.

No i piszcie też błędy, jakie przyuważyliście (np. brak żyłki na wędce ;D)

Podziękowania:
Fizzly
pocia

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 10:48
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.