View Single Post
stare 13.11.2015, 21:31   #7
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,953
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI

Nie chcę mówić "a nie mówiłam", ale... a nie mówiłam xD
Nie no, ok, bez sarkazmu. Dziękuję wszystkim redaktorom za mniej lub bardziej owocną współpracę Osobiście powiem, że wiem, że nie należałam pewnie do najbardziej lubianych redaktorek i pewnie duża część zarówno czytelników jak i ekipy się ze mną nie zgadzała w wielu kwestiach, ale cóż... uroki życia
Dodam taką małą dygresję, że mimo wszystko szkoda, że tak się to skończyło. Polak mądry po szkodzie, ale w sumie po dobrych kilku reformach gazetkę na pewno dałoby się ożywić. Pytanie tylko, czy nadal miałaby czytelników, skoro samo forum czytelników nie ma
W każdym razie, dzięki wszystkim za współpracę, wszystkie komentarze pod naszymi wypocinami i za czas poświęcony czytaniu

Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności Zobacz post
A pytanie brzmi: co z działem redaktorów? Wiem, że udostępnić się go nie da, ale czy nie dałoby się zrobić tak, żeby był on dostępny dla byłych redaktorów jako pamiątka? Wiem że o dużo proszę, ale może jednak?
Popieram! Ale tylko dla redaktorów, bo jakby opinia publiczna zobaczyła mój artykuł wysłany przy naborze, to chyba wszyscy by się pozwijali ze śmiechu xD
__________________

Meryam jest offline