View Single Post
stare 30.12.2012, 20:13   #15
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 556
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 16 [18] - Komentarze

Fallen i Mroczny Pan Skromności zrobili najlepsze artykuły, tak trzymać! Co do FTS Ontop, nie myślałeś, żeby poszerzyć całość również o twórczość indywidualną, nie tylko same działy z simsów? ;p
Do większości także nie mam większych uwag. Zastanawiające jest tylko, co ma artykuł "Nowinki techniczne" do nowinek technicznych. Autor tegoż artykułu nieco (a nawet bardzo?) minął się z powołaniem. Nie widzę tu ani krzty informacji poszerzających moją wiedzę o technice, a czytając ten dział oczekuje się chyba, jak sama nazwa wskazuje, najnowszych wieści z dziedziny technologii, a nie dosyć oczywistych "ciekawych" "porad", co kupić nastolatkowi. Same "porady" byłyby jeszcze do przyjęcia, gdyby dotyczyły sprzętu. Co mi po "radzie", czy sprezentować jakiejś modnej strojnisi sukienkę z metką Dolcze end Gabana czy fanowi Legii szalik ulubionej drużyny w tym dziale? To chyba ostatnie czego można było się spodziewać czytając to. Jakość tego tekstu jest beznadziejna. Ciekawe, jak ten tekst wyglądał przed edycją korektorki. Odnoszę wrażenie, że musiała się ostro napracować ;p Let's the hate begin!
Życzę weny twórczej na następne artykuły

Ostatnio edytowane przez Połówka : 30.12.2012 - 20:17
Połówka jest offline