View Single Post
stare 31.10.2004, 12:49   #22
Kamillo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Grę mam jakiś czas i grałem tylko w Miłowie i stało się tam naprawdę dużo.
Ćwirowie:
Była to of koz pierwsza rodzinka jaką zacząłem grać. Od początku strasznie polubiłem Kasandrę, kiedy zwariowała na własnym ślubie, po tym jak Don zostawił ją przed ołtarzem. Jeszcze tego samego dnia do rezydencji Ćwirów wprowadziły się siostry Kaliente, kiedy Dina wyszła za Mortimera. Nina jednak wyprowadziła się jeszcze tej samej nocy, bo ona i Kasandra nie lubiły się (Kasandra widziała Ninę i Dona razem). Ponieważ chciałem podnieść wskaźnik aspiracji Kasandry, zaadoptowała ona dziecko, Jurka. Ponieważ jednak Jurek był ochydnym dzieckiem jeszcze tego samego dnia skończył utopiony w basenie, czyli wskaźnik aspiracji Kasandry się obniżył. Jeszcze bardziej się dziewczyna zdołowała, kiedy Dariusz Marzyciel zerwał z nią przyjaźń, kiedy nie chciała się z nim całować. (spotkała go zasłużona kara i jeszcze tej samej nocy spaliłem go i jego synalka w ich domu). Dina zaszła w ciążę. Żeby poprawić Kasandrze humor urządziłem duży bal u Ćwirów. Tam poznała miastowego blondyna - Beniamina, który cały czas nie spuszczał oczu z Kasandry, pomimo jej kiepskiej kondycji i wzdychał do niej. Kasandra na początku się nie dawała, ale potem posłałem ją do lustra, zmieniłem fryz i makijaż (została lokowatą blondynką) potem zmieniłem uczesanie i Kasandra w końcu poddała się urokowi Beniamina. Pobrali się. Kasandra adoptowała niemowlę, córeczkę - Nataszę (która była nieślubną córką Niny i Dona, którą Ninie zabrała opieka społeczna). Dina urodziła dwujajowe bliźniaczki - Amandę i Amelię. Amelia o dziwo jest identyczną kopią swojej kuzynki Nataszy, pomimo tego, że to Amanda jest jej siostrą bliźniaczką (do Amandy Amelia nie jest wcale podobna). Niestety po ślubie zrozumiałem, że Beniamin ożenił się z Kasandrą tylko dla pieniędzy, dlatego zabrał forsę i wyprowadził się do swojej kochanki Niny. Dinę natomiast przyłapał Mortimer w łóżku z Donem i rozwiódł się z nią. Dina została na lodzie, dlatego wzięła ślub z Donem, ale potem szybko się z nim rozwiodła i zamieszkała ze swoją siostrą Niną, gromadką jej nieślubnych dzieci (każde z innym mężczyzną) oraz jej kochankiem Benianinem, którego szybko jej odbiła. Mortimer nie wytrzymał zajmowania się trójką niemowląt i szybko umarł. Aleksander został nastolatkiem. Kasandra musiała zrezygnować z pracy i zajmowała się dziećmi. Amanda, Amelia i Natasza są już w wieku szkolnym. Każda z nich to rozpuszczony, zrzędliwy i krzykliwy bachor, każda na swój unikalny sposób. Amanda i Amelia nienawidzą Nataszy i cały czas ją popychają. Kasandra odnalazła prawdziwą miłość w ogrodniku Leonie, ale nie może z nim wziąć ślubu, bo cały czas jest żoną Beniamina.
  Odpowiedź z Cytatem