View Single Post
stare 26.11.2004, 10:37   #26
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Grin

U mnie Mortimer został wile razy pobity przez moją simke i spoliczkowany przez co jej nie nawidzi Balbina ma pełno dzieci ale 4 chyba jej opieka społeczna wzieła większośc tych dzieci adoptowała bo zarobiła troche Damian dorósł ożenił sie z Andżeliką i mają dziecko Marysia nie cierpi swojego męrza bo ją zdradza z Kasią ich sprzątaczką Don sie przeprowadził póxniej moja simka go poderwała on sie do niej wprowadził ona zabrała mu kase i sie z nim tak kłuciła że Don sie wyprowadził Jedna z simek z miasta ma nieślubne dziecko z Burmistrzem miasta który jest męrzem mojej ulubionej simki która miała dwuch męrzów wcześniej (Dona i kolege z pracy) aha Balbina jest pomywaczką Damian kierowcą gangu jego żóna Pomywaczką siostry Kaliente nie mieszkają z sobą bo jenda sie wyprowadziła do Scota (burmistrza miasta zanim sie ożenił z Iwonką ) on ja wywalił i wporwadziła sie do niego Basia która była mu potrzebna do osiągniecia szczytu kariery jak został burmistrezm to ją wywalił ona wróciła do swojego męrza którego nei nawidzi a ciągle kocha Scota ale on gdy został burmistrzem ożenił sie z Iwonką (to ta co Dona "okradła" i pobiła Mortimera) Iwonka niecierpi tego dziecka Scota i matki tego dziecka (troche namieszałem ale mam nadzieje że wiecie o co chodzi)
  Odpowiedź z Cytatem