View Single Post
stare 07.10.2009, 12:01   #8
amite
 
Avatar amite
 
Zarejestrowany: 04.05.2009
Skąd: mogę wiedzieć?
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Cytat:
Napisał sevi Zobacz post
tak wiesz umarł !!!! Nie nie umarł ale ja nie lubie jak ktoś lub coś zagraża życiu moim zwierzęciom nawet w moim prawdziwym życiu mam 3 psy yorki oraz 3 papugi nimfy chce dokupić jeszcze 4 psy 2 chinskie grzywacze ( nagie) i 2 biewiery , zrobić woliere dla ptaków i mieć ich nawt 20 w przyszłości zamierzam nawet kupić konie oraz legwana zielonego i 2 dodatkowe durze psy ja poprostu kocham zwierzęta ja mam już wiele gier i nie mam żadnej gdzie wogule nie występują zwierzęta w karzdej jest jakieś zwierze np ,, Barbie zawody jeździeckie " To kupowałam gdy miałam 6 lat , ,, Dogz 2 " , ,, Dogz " , ,,Dogz 5 " ,, Catz 2 " , ,,Catz " , ,, Catz 5 " , ,,Horsez" , ,, Konie i kucyki najlepsi przyjaciele " , ,, Konie i kucyki jerzdze konno " , ,, Konie i kucyki akademia jazdy konnej " , ,,stajnia marzeń jesienny galop " , ,, Stajnia marzeń zimowy rajd " ,, Stajnia marzeń wiosenna przygoda " , ,, Stajnia marzeń letnie zawody " , ,, Kocham konie " , ,,Kocham konie 2 " , ,,Młody doktor łapy i pazury " , ,,Młody doktor łapy i pazury 2 " i teraz ,, The sims historie ze świata zwierząt " !!!! No i co ty na to !!!! JA DBAM O MOJE ZWIERZĘTA NAWET W TYCH GRACH !!!!!
Ha ha ha ha spadłam z krzesła xD Oh lol ... w jakie ty grasz ... nie no nie mogę ... ale wykład. ;D
__________________
mushroom, mushroom.
amite jest offline