View Single Post
stare 07.10.2009, 16:51   #9
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Cytat:
Napisał sevi Zobacz post
tak wiesz umarł !!!! Nie nie umarł ale ja nie lubie jak ktoś lub coś zagraża życiu moim zwierzęciom nawet w moim prawdziwym życiu mam 3 psy yorki oraz 3 papugi nimfy chce dokupić jeszcze 4 psy 2 chinskie grzywacze ( nagie) i 2 biewiery , zrobić woliere dla ptaków i mieć ich nawt 20 w przyszłości zamierzam nawet kupić konie oraz legwana zielonego i 2 dodatkowe durze psy ja poprostu kocham zwierzęta ja mam już wiele gier i nie mam żadnej gdzie wogule nie występują zwierzęta w karzdej jest jakieś zwierze np ,, Barbie zawody jeździeckie " To kupowałam gdy miałam 6 lat , ,, Dogz 2 " , ,, Dogz " , ,,Dogz 5 " ,, Catz 2 " , ,,Catz " , ,, Catz 5 " , ,,Horsez" , ,, Konie i kucyki najlepsi przyjaciele " , ,, Konie i kucyki jerzdze konno " , ,, Konie i kucyki akademia jazdy konnej " , ,,stajnia marzeń jesienny galop " , ,, Stajnia marzeń zimowy rajd " ,, Stajnia marzeń wiosenna przygoda " , ,, Stajnia marzeń letnie zawody " , ,, Kocham konie " , ,,Kocham konie 2 " , ,,Młody doktor łapy i pazury " , ,,Młody doktor łapy i pazury 2 " i teraz ,, The sims historie ze świata zwierząt " !!!! No i co ty na to !!!! JA DBAM O MOJE ZWIERZĘTA NAWET W TYCH GRACH !!!!!

Święty Józefie...

Matko jedyna, to jest tylko gra! Co ty myślisz że jak one sie pogryzą to wielka krzywda im się dzieje? Nie mówie że ja nie dbam o simów i zwierzaki kiedy gram, tylko że jak ja bym miała przejmować się każdą błachostką, nawet tym że mój pies pije z kibla czy sika na skrzynke pocztową to wylądowałabym w białym pokoju bez klamek.