View Single Post
stare 13.09.2013, 15:10   #3
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 20[22]




Co sądzisz o wynikach ankiety oceniającej modów i adminów? Zgadzasz się ze zdaniem innych userów?

Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Odpowiedzi były skrajnie rożne i nie z każdą byłem w stanie się zgodzić. Aczkolwiek ankieta zasygnalizowała podstawowy problem, który występował na forum.
Don

Wyszły tak, jak każdy się spodziewał, ale według mnie niektórzy przesadzali w oskarżeniach i czepiali się naprawdę wszystkiego.
Lubie

Jak najbardziej się zgadzam, chociaż odnoszę wrażenie że tylko Björk sobie coś z tego zrobiła. Zaszły zmiany, ale chyba właśnie ona przyłożyła się do tego najbardziej ze wszystkich. Poza tym wielu userów potraktowało ankietę jako okazję do kłótni i plucia na siebie jadem...
Kenny McCormick


Jak oceniasz ostatnie zmiany na forum (m. in. nowy regulamin, skin forum itd.)?

Zdecydowanie są to zmiany na lepsze. Forum tego potrzebowało od dłuższego czasu.
roiá

Moim zdaniem są to zmiany na plus. Przede wszystkim forum działa sprawniej, nowy regulamin jest przejrzysty, a skin jest cudowny.
Ladrón

Nowy regulamin - bardzo dobrze, stary był już nieaktualny. Nowy skin - chciałabym poprzedni, ale nie jest najgorzej.
Diana


Co według Ciebie można by jeszcze zmienić?


Wiele rzeczy można byłoby zmienić. Ale niestety, niewiele też można zrobić. Wszyscy wiemy, jaki olewczy stosunek ma do nas właściciel forum.
Don

Nie jestem wymagająca i wystarczy mi to co jest. Oczywiście chciałabym żeby forum już nigdy nie nawalało, ale chyba na to mamy mały wpływ.
cheeba

Ja tylko przełożyłbym dział "Nasza Twórczość" do offtopu, bo średnio jest to związane z simsami.
Kenny Mc Kormick



Jak sądzisz, jaki będzie dla Ciebie nadchodzący rok szkolny? Czy szykują się jakieś większe zmiany, a może wszystko będzie po staremu?

Nic nie będzie po staremu, bo idę do nowej szkoły Raczej wszystko (oprócz paru znajomych z poprzedniej szkoły) się zmieni.
roiá

Na pewno będzie fajny . Mam naprawdę świetne osoby w klasie, z którymi nie sposób się nudzić. Nauczyciele też są spoko. Żadnych większych zmian raczej nie będzie, tak sądzę.
Muffshelbyna

Oj po staremu raczej nic nie będzie. A szkoda, bo było nawet fajnie. W
tym roku mam zamiar przyłożyć się trochę bardziej do nauki, w szczególności języka i mam nadzieje, że to nie jest tylko gadanie, jak w poprzednim.

Lubie


Jaką radę dałbyś osobie rozpoczynającej naukę w nowej klasie/szkole?

Przede wszystkim taka osoba powinna być sobą i nikogo nie udawać.

Ladrón

Hmmm... żeby na początku się starała i uczyła, bo tym uda się zapunktować u nauczycieli. Wyrobi sobie dobrą opinię i nawet jeśli później nie będzie się przykładać do nauki, nauczyciele będą spoglądać na nią przychylniejszym okiem. Większość sobie pomyśli pewnie że to kłamstwo, ale to jest prawda! Wiem to z własnego doświadczenia. No i nie można się przejmować na początku tym, że koledzy z klasy sobie coś tam pomyślą, że kujon, lizus (ale nie podlizujcie się nauczycielom bo to się pamięta! ). Te relacje ciągle się będą zmieniały.

cheeba

Na pewno żeby na początku zachowywać się jak najlepiej Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Ba, nawet zaniesienie nauczycielkom ciasteczek nie będzie przegięciem. No i nie izolować się od klasy, bo to chyba najgorsze co można zrobić.
Kenny McKormick


Opisz najbardziej niezwykłe (śmieszne, dziwne itp.) wspomnienie z Twojej dotychczasowej szkolnej kariery.


Najciekawiej zawsze było na wycieczkach. Raz pojechaliśmy na ognisko i jeden kolega wjechał w wychowawczynię quadem, a inny spalił jednej z dziewczyn część włosów... No było śmiesznie, ta dziewczyna, którą kolega ''podpalił'' nawet się bardzo nie wkurzyła, co zresztą było dla mnie dziwne, no ale...
Kiedyś też urządziliśmy zbiorowe wagary. Idziemy sobie miastem, a tu dyrektorka jedzie swoim wypasionym mercedesem, zatrzymuje się na jakimś parkingu, wysiada i nas goni . Ochrzan dostali wszyscy .
A tak w maju chyba, to trzy poniedziałki po kolei spóźniałam się z przyjaciółką na pierwszą lekcję, czyli polski z wychowawczynią. Pierwszy raz spóźniłyśmy się 20 minut, drugi raz 10, a za trzecim tylko 7 . Każde nowe spóźnienie było przyjmowane z dezaprobatą ze strony wychowawczyni, a uczniowie się cieszyli.

Muffshelbyna

Dużo było takich rzeczy... Jako przykład mogę podać masowe rzucanie ściąg na lekcjach matematyki, bo mamy szczęście i nasza nauczycielka nie jest taka sprytna.

Diana

Hmmm..., w gimnazjum miałam nieogarniętą historyczkę. Zawieszała się, była nieobecna. Nikt na lekcjach nie uważał, wszyscy gadali, w tym ja. Niestety wraz z koleżanką zostałyśmy przeniesione do pierwszej ławki, w dodatku przy biurku. Następnego dnia, bo tak miałam ułożony plan, na historii był sprawdzian. Chcąc nie chcąc, usiadłyśmy w pierwszej ławce. Na historię nikt się nigdy nie uczył, wszyscy korzystaliśmy z różnego rodzaju ściąg: książki, małe karteczki, zeszyty, kserówki, co się tylko dało. Koleżanka schowała ściągę pod piórnik. Na nasze szczęście na biurku były ustawione książki, więc mogłyśmy się nimi zasłonić. Jednak nauczycielka ogarnęła w końcu co jest grane, przesunęła książki i zaczęła rękoma szukać ściąg. W pewnym momencie miała ją DOSŁOWNIE w ręce. Zamarłyśmy. Bania bez możliwości poprawy jak nic. Ale ona ją wypuściła i pochwaliła, że nie ściągamy o.O
cheeba

Dziękuję wszystkim za poświęcony mi czas i udzielone odpowiedzi c:
Qwerty
Charionette jest offline