Temat: To
View Single Post
stare 04.10.2013, 23:51   #31
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: To

Najpierw się przyczepię:
Cytat:
Wiedziałem, że powinienem ją przebrać.
Jak można przebrać koszulę? Rozumiem przebrać się, ale koszulę? Czy działa to na tej samej zasadzie co niesławne "ubrać sweter"?

Widzę, że pędzisz z akcją! Ciągle jeszcze ten sam dzień, a tu tyle się wydarzyło! Gdybym ja pisał, prawdopodobnie cały odcinek poświęciłbym jakiemuś opisowi jedzenia i tym samym zraził do siebie wszystkich czytelników. No i cóż za dziwne sposoby ma ten cały Christian Holmes, by porozmawiać z kobietą! Odwiedzić? Nie. Zaprosić na randkę? Nie. Jednakże porwanie na środku ruchliwej ulicy już tak, cóż za romantyk! I do tego obviously szaleniec! Intryguje mnie, gdzie zawiezie swoją przyszłą żoneczkę i jakie ma wobec niej plany.
Zdjęcia całkiem ładne jak na TS3. Tekst się dobrze czyta, jest znacznie mniej chaotyczny niż poprzednie. Wprawdzie przyczepiłbym się do niektórych dopisków, ale to już takie tam moje drobne dywagacje, w sumie nieistotne.

Zastanawia mnie, skąd czerpiesz inspirację? Już pominąwszy książki, które mi wymieniłaś kiedyś na PW. Znasz może anime Gilgamesh? Obecnie sobie ją przypominam(już chyba trzeci raz; to moje ulubione anime z dzieciństwa) i jakoś tak mi się skojarzyła z tym FS.

No i na koniec, rzecz jasna, czekam na następny odcinek!
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.