View Single Post
stare 30.12.2008, 15:04   #22
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Teraz opiszę Tą rodzinę, o której napisałem jako osiągnięcie 4 pokolenia więc zaczynam:
Stworzyłem dwoje rudych ludzi mężczyznę i kobietę Adama i Ewę wprowadzili się oni na pustą parcelę gdzie rozkochałem ich w sobie następnie wpisałem kod mother....( wiecie jaki) i wyprowadziłem do gotowego domu chyba się nazywał ehhh Federalna Forteca coś w tym stylu ładnie ( przynajmniej ja tak myślę ) urządziłęm im dom w stylu retro i poczęła się córkaJulia. Adam znalazł sobie posadę w polityce Ewa była bezrobotna a w dodatku, gdy Julia była niemowlakiem spłonęła Ewa gotując spaghetti w tym czasie przylazł MK zostawił urnę Adam był w pracy Julię zabrało mi prawie Społeczna opieka naszczęście wrócił Adam i taak do czasu gdy Julia była dzieckiem byli samotni gdy była w połowie wieku szkolnego Adam poznał Annę i niedługo po tym zdażeniu wzięli slub za jakiś czas okazało się że Anna jest w ciąży w trakcie ciązy nawiedzał ją duch Ewy Julia stała się nastolatką rudą. Anna urodziła bliźnięta Mateusza i Katarzynę potem Adam dostał sporo awansów w pracy a Annę usmierciłęm w pożarze ( przepraszam). gdy spłąnęła dzieci ( bliźniakom brakowało 3 dni do nastolactwa). Gdy bliźniaki stały się nastolatkami to dwa dni później Julia miała urodziny stała się dorosłą i od razu pierwszej nocy umarłą( to0 nie moja wina ) Julię kopnął prąd gdy naprawiała radio któe popsuło sie na imprezie urodzinowej i niestety nastąpił zgon. Po jej śmierci Adam się załamał prawie stracił pracę stał się emerytem ale chodził do pracy. mateusza uśmierciłem bo nie przewidywałem dla niego przyszłości w tym domu I zostali się tylko Adam i Katrzyna więc znalazłem trzecią żone dla Adama Izabelę gdy brali ślub urządziłem wielkie przyjęcie w ogródku gdzie były nagrobki i wtedy niestety Adama przestraszyła Ewa ( pierwsza żona) i zmarł Izabela pokryła się żałobą wieć wykombinowałem że ona stoi na drodze do spadku po Adfamie więc ją uśmierciłem i została się tylko Katarzyna w wielkim 2-wu piętrowym domu. Życie leciało dalej i Katarzyna dorosła wtedy wprowadziłęm do niej Krzysztofa z którym się chajtnęła/ hajtnęła u urodziło się dziecko Elżbietka Krzysztof rozpoczął karierę w medycyniei został chirurgiem Katarzyna opiekowała się córeczką która dorosła była to piekna simka z tej Elżbiety potem Katarzyna i Krzysztof stali sie emerytami urządziłęm złoty jubileusz i wspólnie usmierciłem. niedługo Po tym Elzbieta wyszłą za mąz za włodzimierza z którym miałą dwójkę dzieci Elżbietę ( imienniczkę ) i Maję. Włodzimierza uśmierciłem Maje zabrała opieka społeczna. Elżbieta(matka) ożeniła się z ( niepamiętam już imienia ) meżczyzną i urodziła im się córka Laura i syn Piotr. Męża uśmierciłem Laurę utopiłem Elżbieta spłąnęła ( córka) i zostali się tylko Elżbieta ( matka) i syn Piotr.
Wtedy trzeba było reinstalke systemu zrobić i ta saga rodziny ( zapomniałem dodać ze mieli na nazwisko Wojtylowie) Wojtylów przepadła działo się to jakieś 2,5 roku temu.
Dziękuję za uwagę i szczęsliwego nowego roku życzy:
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem