View Single Post
stare 14.01.2009, 13:10   #30
Tuptuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Poprawka do poprzedniego posta. Wczoraj zacząłem grać moją Simką Eweliną Pustelnik, (teraz już Foryś) i po kolei:

- wprowadziłem ją do domku koło państwa Lotario (Don i Nina), ale nie tym po siostrach;
- miała marzenie zostać Ręką Posejdona, ale kij jej w oko z taką karierą... Zaczęła karierę naukowca;
- rozwinęła maksymalnie hobby Kulinaria
- wygrała konkurs kulinarny sumem wędzonym
- osiągnęła jej szczyt;
- jak zarobiła trochę kasy, to wyremontowała porządnie dom;
- rzuciła tą pracę, bo nie mogła się rozwijać;
- zaczęła pracę lekarza, od razu zaczynając od Lekarza domowego
- tam poznała Andrzeja Forysia, najpierw się zaprzyjaźnili, później miłość, on się wprowadził i się zaręczyli;
- Ewelina ma maksymalnie rozwinięte hobby "Sztuka i rzemiosło" i sprzedaje obrazy zawsze powyżej 500 simoleonów;
- Ewelina ma maksymalnie rozwinięte wszystkie umiejętności;
- oboje doszli do szczytu kariery lekarza, bo Andrzej już wcześniej doszedł do Chirurga (jak wcześniej nim grałem);
- Ewelina ma 10 najlepszych przyjaciół na zawsze
- przeprowadzili się do domu od Maxisa, nazywa się Stylowa Placówka chyba (BTW bardzo ładny dom, dobudowałem tylko garaż);
- wzięli ślub i od razu za produkcję dzieci się wzięli jak Biblia nakazuje (:E), za pierwszym razem już jest w ciąży, choć jeszcze tego nie widać i nie wymiotuje ani nie ma chęci wymiotów (po prostu jak jest się w ciąży, to po bara-bara jest taka melodyjka jak z jakiejś kołysanki czy coś) :>
- ma platynową aspirację życiową (ten pasek pomiędzy wskaźnikiem Aspiracji i reputacją) i wszystkie korzyści z aspiracji (wezwij kosmitów, błagaj o pracę itp.)

Co mam zamiar zrobić:

- spełnić to jej beznadziejne marzenie, później natychmiast rzucić pracę i zacząć jakąś inną;
- zebrać wszystkie pamiątki z wakacji
- dopełnić ten pasek reputacji z OŻ
- spróbować dostać się do Klubu Ogrodników i dostać Studnię Życzeń, choć po sprawdzeniu co ona oferuje to chyba z tego zrezygnuję...
- dostać się do wszystkich tajemnych parcel od Hobby, niewiele brakuje;
- zrobić to samo co dla Eweliny na Andrzeju
- kupić im jakąś parcelę publiczną, albo w domu coś założyć.

Dodatkowo chciałem zauważyć, że Don Lotario na nią leci i już się zakochał, a ona ma tylko zauroczenie co prawda, ale staram się kłócić z nim, żeby zostali tylko przyjaciółmi, bo się małżeństwo w końcu rozwali. I Ewelina nadal jest dorosła i przeżyła już dwa razy wszystkie pory roku, zaczyna się jesień trzeciego roku Jest uzależniona od Eliksiru życia.

Oczywiście wszystko bez kodów.

Ostatnio edytowane przez Tuptuś : 14.01.2009 - 13:21
  Odpowiedź z Cytatem