View Single Post
stare 04.10.2005, 18:14   #21
Korba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie to ten biznes nie kręci.Podobno to jest symulator?No ot z biznesem bedzie to gra symulator-strategia.Ludzie!Przcież jest tyle fajnych gier o podobnej tematyce!Restauranty,Jurassic Parki,Zoo Tycony,hotel Gianty....Już nie stać ich na coś lepszego?Owszem,są osoby którym sie to bardzo spodoba.Ale nie dla mnie.To bezie kolejny symulator strategiczcny.Już ich jest tyle,ze mam ich DOSYĆ!!!!Przez ten dodatek spadnie pewnie (to tylko moje zdanie) ocena gry The Sims 2.mogliby wymyślec cos ze zwierzakami,a nie kolejny badziewny pomysł.Co będzie największą atrakcją?Chyba tylko wywalanie swoich pracownikow.A tak to będziemy cały czas tylko siedzieć w tym biurze i pisać coś na pomuterze.Chyba że to ma być tak,ze jeteśmy w budynku pracy i widzimy swoich pracowników,i będziemy robic to samo co jest czsami w komunikatach jka nasz sim jest w pracy,typu:Szef zostawil dokumenty a ty zauwazyłeś że....ple ple ple a potem sie okazuje-czy tracisz pracę,czy otrzymujesz awans to zależy od naszje decyzji.Pozdro 4 all!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.