View Single Post
stare 16.01.2011, 14:33   #11
Vallentina
 
Avatar Vallentina
 
Zarejestrowany: 14.11.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

To może ja opowiem moją "historię"
Na początku grałam dwiema stworzonymi przeze mnie simkami: Mili i Lili. Po pewnym czasie Mili poznała pana Hamminga, ale im w miłości sie nie udało postanowili zostać tylko przyjaciółmi. Mijało wiele dni Hamming odwiedzał Mili, a Lili szukała miłości. Spodobał jej się przyjaciel jej przyjaciółki odwiedzający ich dom prawie codziennie. Lili i Martthew H. zaczęli się w sobie zakochiwać Mlili widziała ,że jej przyjaciółka zakochała się w jej dawnej miłości i znów zaczęła coś do niego czuć . Mijały dni i w końcu zakochany w Lili Martthew H. poprosił by Lili się przeprowadziła do niego ale Lili powiedziała że przeprowadzi się się pod warunkiem, że z Mili. On zgodził się i mieszkali spokojnie do pewnego czasu gdy Mili ukrywająca jeszcze uczucie do Hamminga zaczęła obrażać swoją przyjaciółkę. Lili była tak zakochana, że się tym nie przejęła i razem z Martthewem H. postarała się o dziecko. ;D Gdy była pewna ciąży pojechała na cały dzień do spa, a w tym czasie jej chłopak i przyjaciółka zostali sami. Mili wykorzystała sytuację i zaczęła flirtować i rozkochiwać w sobie byłego chłopaka. Udało jej się rozkochać go w sobie i także zaszła z nim w ciąże a Martthew Hamming został podwójnym ojcem . Wkrótce dziewczyny urodziły nie wiedząc, że zaszły w ciąże z tym samym panem. Lili urodziła chłopca o imieniu body a Mili dwie dziewczynki Emy i Bellę. wszystkie dzieci już są dorosłe (przez kod)
tu foty rodziny:
Lili:

Mili:

Martthew:

Body:

Emy:

Bella:

Ostatnio edytowane przez Vallentina : 16.01.2011 - 14:47
Vallentina jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.