Temat: Reborn
View Single Post
stare 17.03.2014, 16:29   #13
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Reborn

Cytat:
Napisał Skylinn Zobacz post
Kiedy to oglądałam, nie mogłam się nadziwić, jakim cudem udało ci się to zrobić.
Duzo pracy

Cytat:
Masz wielki talent i od początku do końca byłam pod wrażeniem tego filmiku.
Milo mi to slyszec od nowego widza

Cytat:
Niby trwa 4 minuty, a trzyma w napięciu, normalnie przez 3/4 filmiku ciągle miałam ciary
Nie ty jedna

Cytat:
Muzyka jest idealna, wszystkie efekty, omatko. Dla mnie robienie filmów to czarna magia, więc podziwiam cię za ten film, tym bardziej, że tak cholernie mi się podoba
Tak jak mowie, w film wlozono przede wszystkim duzo pracy. Ile w tym talentu... trudno powiedziec

Cytat:
Może to brzmi jakbym chciała się podlizać
absolutnie nie, bo niby czemu mialabys to robic?

Cytat:
Życzę ci dalszej weny w robieniu takich filmów, bo naprawdę chciałabym zobaczyć jeszcze coś takiego w twoim wykonaniu.
Pozdrawiam
Jezeli masz czas, to polecam obejrzec moje poprzednie produkcje, ktore sa tutaj udostepnione Sa i teledyski jest serial, oraz nawet film-gra
Odpozdrawiam

Cytat:
Napisał Polly Zobacz post
Co prawda fantastyka to nie moje klimaty, ale przyznam, że jest to bardzo efektowny filmik. Trzyma w napięciu i ogólnie jest bardzo ciekawy .
Milo mi slyszec, ze spodobal ci sie filmik pomimo, ze gatunek jaki on reprezentuje raczej nie miesci sie w twoich gustach

Dziekuje wszystkim za komentarze i ogladanie. Musze sie pochwalic, ze Reborn odniosl spory sukces co mnie bardzo cieszy
Chcialbym rowniez odniesc sie do waszych pytan odnosnie kontynuacji.
Po Reborn pojawi sie jeszcze jednen filmik, ktory bedzie trwal okolo 8-9 minut. On rozwinie rozpoczeta historie i rowniez ja zakonczy. Nie bedzie to seria filmikow, jak niektorzy mysleli. Filmik ten powinien sie ukazac wiosna badz jesienia.
Wazny rowniez bedzie tytul kontynuacji Reborn, poniewaz razem beda tworzyc jeden tytul dla calej historii i calkiem dobrze ja opisze. To w ramach jezeli ktos czegos nie zrozumie; sam tytul da sporo do myslenia
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem