View Single Post
stare 06.11.2011, 18:39   #4
Fatumka
 
Avatar Fatumka
 
Zarejestrowany: 27.06.2010
Skąd: Świętochłowice/Bielsko-Biała
Płeć: Kobieta
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie denerwują pojawiające się bugi. Znaczy... ok mam konika i on sobie ma skakać przez przeszkodę i tak dziwnie się cofa i przechodzi jakoś bokiem(ewidentnie widać że sie troche laguje przy tym) to takie sytuacje są w porządku jeśli konik po chwili przeskoczy i jest git. Ale takie ogromne bugi mnie dobijają, na przykład w Bridgeport ludność miasta masowo utykała pod budynkiem siłowni czy jakimkolwiek innym, zdychali z głodu, padali ze zmęczenia, ale nie mogli iść. W końcu przestałam tam grać :/ .

A z takich nie związanych z bugami problemów... Wkurza mnie rosnący nie wiadomo kiedy i jak poziom gwiazdorstwa u wszystkich. Na szczęście odkąd gram w Zwierzaki moje simy są tak zaabsorbowane opieką, że nie mają czasu na poznawanie sławnych ludzi i nie obrywają gwiazdkami
Ale w Zwierzakach zaczęły mnie przerażać te kucykowe gnomy... Spokojnie na parceli mam ich już ze 4... I jeden stanął przed tv, włączył i ogląda(wiem, że to ten gnom bo akurat nikogo innego nie było w domu). Wzięłam wyłączyłam, to za chwilę pojawił się obok drugi i włączył znowu XD to się zaczyna robić przerażające... XD
Fatumka jest offline   Odpowiedź z Cytatem