View Single Post
stare 21.07.2014, 20:04   #5
Neillé
 
Avatar Neillé
 
Zarejestrowany: 10.07.2006
Skąd: ZG
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 406
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Dziękuję z komentarze Cieszę się bardzo, że zainteresowaliście się moją simową relacją, w nagrodę kolejna część losów Annabelle


Annabelle chciała poznawać co raz więcej ludzi, nie miała oporów, by podejść do nieznajomych i porozmawiać. Cichego brodacza to przytłaczało i ich kontakt powoli się urywał. Było jej trochę przykro, że ich charaktery do siebie nie pasują, ale po pewnym czasie jakoś się z tym pogodziła. Nie nudziła się, poznawała różnych simów (facetów ) o różnych charakterach. Np takiego wyluzowanego kolegę z dreadami.


Czy też czułego znajomego z tatuażem.


Jednak zawsze było coś w nich takiego, co odrzucało Annabelle (lub byli już zajęci) i kazało szukać dalej. Poza tym, pieniądze się kończyły, więc potrzebowała jakiejś pracy. Udało jej się zostać opiekunką do dzieci.


Chyba na tyle wczuwała się w swoją pracę, że sama odnalazła w sobie dziecko


Szło jej znakomicie, zbierała pochwały, dzieci ją uwielbiały.


Po całym dniu z dziećmi, próbowała sił na gitarze.


A gdy miała wolne, lubiła poleżeć plackiem przy basenie znajdującym się gdzieś w środku miasta.
(szukałam wtedy najlepszego otoczenia, w którym mogłabym nią grać, dlatego od kilku screenów nie jest już w Sunset Valley, a w kilku różnych, które testowałam)


Leżąc tak, usłyszała muzykę i głosy ludzi dochodzące z budynku obok. Okazało się, że występują tam cyrkowcy. Spodobało jej się i została by popatrzeć.


Jeden z nich zauważył ją w tłumie. Była podekscytowana.


Po występie udało jej się jeszcze go złapać i trochę poznać. Niestety był znudzony rozmową z nią, a w dodatku zajęty już przez inną...


Przechadzając się któregoś razu po mieście, Annabelle dostrzegła dość przystojnego mężczyznę z... czymś czerwonym za plecami. Gdy przyjrzała się bliżej, okazało się, że były to skrzydła. Nigdy wcześniej nie rozmawiała z kimś takim, więc podeszła i zagadała. Był to Javed Meir.


Dobrze im się rozmawiało, było czuć chemię między nimi. Wymienili się numerami telefonów i kilka dni później wróżek Javed zaprosił ją na randkę.






Annabelle bardzo lubi kąpać się w morzu, więc i tym razem wylądowała z facetem w wodzie. Ten przynajmniej się rozebrał i te spojrzenie jego... a jaka klata




Cytat:
Napisał eyvee Zobacz post
Daj jej jakiegoś fajnego mięsniaka albo wojskowego ;D
W tej chwili losy Annabelle są już daleko posunięte w czasie, między innymi jest już mężatką, ale kto jest tym szczęśliwcem... Dowiecie się później

Cytat:
Napisał Christa Zobacz post
Ciekawe jak ma na imię ten cały brodacz.
Niestety nie pamiętam... Gram obecnie w innym mieście i nawet nie mam możliwości tego sprawdzić, bo już nawet nie ma go w znajomych

Cytat:
Napisał xheyanna Zobacz post
fajnie zobaczyć jak wygląda Oazis Landing Mam już ten dodatek, ale jeszcze nie miałam okazji go stestować

Co do Annabelle to widzę, że nie poddaje się tak łatwo. Większość dziewczyn pewnie dałaby sobie z nim spokój z tajemniczym brodaczem po tym nocnym pływaniu, ale ona nie Widocznie coś musi w nim być ciekawego...
Cóż, była cierpliwa... do czasu
__________________
.Losy rodziny River/Moore.
BLOG

Ostatnio edytowane przez Neillé : 21.07.2014 - 21:01
Neillé jest offline   Odpowiedź z Cytatem