View Single Post
stare 19.08.2011, 12:11   #1
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Książka z nietypową okładką

Dobry Wam Kiedyś grałam sobie w Sims 3 i zabiłam Sima. Więc przychodzi Mroczny Kosiarz... A po wysłania Sima do zaświatów wchodzi do domu i czyta książkę o.o Po jakimś czasie zniknął, ale książka została. Miała dziwny wygląd, jakby z przyszłości (): Była biała i miała ni to gwoździe, ni to wgłębienia... A w dodatku na dole było takie coś jak przy chorym w szpitalu, tzn takie coś jak w menedżerze zadań w komputerze, co raz jest wyżej, raz jest niżej, no nie wiem jak to powiedzieć... No i te kreski co się przesuwały () były niebieskie na czarnym ekraniku. Zdjęć nie umiem wstawiać, a i tak mój laptop jest zepsuty... Aha, i tytuł to ''Nowa Epoka Lodowcowa'' Co to za rodzaj książki? Napisałam wszystkie rodzaje książek i żadna nie miała takiej okładki! W ogóle pierwszy raz mi się to zdarzyło... Ciekawe jakie jeszcze książki ma Mroczny Czytałam na jednym blogu, że jak napisze się 10 bestsellerów odblokowuje się rodzaj książki - powieść wodewilowa. Czy to jest właśnie to i czy ktoś tak już miał? Bo jak pisałam nie mam laptopa, a nawet jakbym miała to moja Simka napisała dopiero 3 bestsellery... Więc kto mi wytłumaczy co to jest ?
Edit: Jako że niektórym nie chce się przewijać do dołu drugiej strony i klikać linki, umieszczę tutaj te zdjęcia, od razu widoczne (nauczyłam się, juhu xd.). Chyba tamte linki już usunę, bo jak ktoś nie wie, pochodzą z albumu, więc właśnie.


Ostatnio edytowane przez Fisia : 09.09.2011 - 17:10
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.