View Single Post
stare 05.07.2013, 15:52   #9
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Piękna i Bestia

Jak mógłbym sobie odpuścić, co nie?

A więc tak! Na początek słowa krytyki! Po pierwsze tytuł - nie lubię powielania tytułów, naprawdę. Jestem pewien, że wymyśliłabyś coś lepszego niż to Dalej, pomiędzy 1. a 2. obrazkiem można odnieś wrażenie bardzo dynamicznego opisu, "lewa", "prawa', i potem jeszcze w "prawo" W sumie nie błąd, ale tak jakoś mi się to rzuciło na oczy ;>

Cytat:
Ale młoda kobieta wydawała się mieć poważniejsze zmartwienia niż swój wygląd.
Czy coś może być poważniejsze od "barwy słabego karminu"? Daj Boże wiedzieć jaki to kolor

Cytat:
- Zresztą, trochę nas to kosztowało, ale nie chcieliśmy, żebyś się męczyła – słowa te przerwały jej rozmyślania. Zaskoczyło ją to. Zresztą...
Tutaj powtórzenie.

Cytat:
Po chwili w na szafce obok łóżka znalazł się stosik fotografii.
Cytat:
...życiowej los postawił tytlu ludzi o wrażliwym sercu...
Literówki.

W ogóle najpierw bruncia była taka jakaś oschła i w ogóle niemiła. Po przebudzeniu siwci zaczęła się pytać czy ją boli, jakby chciała się upewnić, że jej wydatki nie poszły na marne, no a potem jeszcze z wyrzutem przyznała, że za to zapłaciła Staluje się głupio, jakby ruda była. Ale zachowanie siwci niemniej dziwne! Najpierw coś gada od rzeczy, a dopiero pod koniec pyta się, co się właściwie stało? WAT?! (nie, nie fizyka ) Na filmach zawsze jest inaczej

No, a tak generalnie to spoczko fsiątko, miło coś poczytać Mam nadzieję, że wkrótce coś wybuchnie albo ktoś zginie! O! Albo skoro lubisz powroty do przeszłości, to może jakieś porwanie?

Pozdrawiam!
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem