View Single Post
stare 14.06.2012, 07:11   #4
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 3 Supernatural - przedpremierowe dyskusje.

Cytat:
Napisał Kjalvör Zobacz post
Jakieś takie... dziwne. Wampiry jakoś się wplątuję w klimat simsów, tak mi się wydaje, ale zombie sobie wyobrazić jakoś nie potrafię XD
No, ale poczekamy, zobaczymy. Zapowiada się ciekawie.
Zombie były w TS2, jak się wskrzeszenie sima do końca nie powiodło to sim stawał się właśnie zombie.
Sama nie wiem co myśleć o tym dodatku. W dwójce lubiłam bawić się nadprzyrodzonymi postaciami, uwielbiałam grać kosmitami i simoroślami, ale tam był jakiś taki inny klimat. W trójce mnie to zwyczajnie drażni. Może dlatego, że w dwójce gra nie zasypywała nas takimi postaciami gdy tego nie chcieliśmy. Gdy w mieście był kosmita nawet nie trzeba było go usuwać, bo i tak nikogo nie zaraził. W trójce wystarczy jeden wampir, by po kilkunastu minutach gry zawampirzone było pół miasta. To samo jest z gwiazdkami popularności. No jaki to ma sens?
Jeśli ten dodatek sprawi, że po miastach będą kręciły się same dziwolągi, nawet wtedy, gdy gracz tego nie chce, to ja takiego dodatku nie potrzebuję. Ta gra ma mnie relaksować, a nie denerwować
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem