View Single Post
stare 08.11.2015, 09:07   #3754
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Mentosik57 Zobacz post
Co oni robią z tą grą?Ten nowy dodatek to taka mieszanka randki,nocnego życia,po zmroku ,ale tam dodali wiele fajnych rzeczy,a tutaj pewnie będą 3 parcele na krzyż i tyle :< W dodatku to pierwszy dodatek od 11 lat gdzie nie będzie rasy nadnaturalnej...lenistwo ea nie zna granic.Już i tak kosmita z poprzedniego dodatku był strasznie okrojony i nawet nie czułem że nim gram (nawet nie chciało im się dodać jakiegoś fajnego efektu zmiany kosmity na człowieka,tylko obraca się jakby zmieniał kostium...koszmar)
Już drugi nudny dodatek.
Dodatek o którym mowa nie jest dodatkiem do TS1, TS2 ani TS3, dlaczego więc miałby zawierać to co tamte dodatki? Brak postaci nadnaturalnej (jeśli rzeczywiście jej nie będzie) nie jest wynikiem lenistwa, lecz po prostu nieco innej koncepcji na czwartą odsłonę The Sims. Czy to źle, że robią coś innego? Moim zdaniem nie. Ponadto, jestem pewna, że gdyby powtarzali dodatki, byliby z tego powodu krytykowani, tak jak teraz są krytykowani za to, że tego nie robią
Oczywiście o grze, jak i każdym dodatku do niej, każdy z nas może sobie myśleć co chce, więc nie kwestionuję Twojej opinii, ale jedynie to, że jest ona przedwczesna. Bo na jakiej podstawie stwierdzasz, że to nudny dodatek, skoro jeszcze go nie ma. Dostaliśmy na razie zaledwie garść informacji i sądzę, że do dnia premiery dodatku pojawi się ich jeszcze wiele

Ja lubię każdą z części The Sims i każda sprawiała mi mnóstwo radości, nawet trójka, która dziś jest tą, którą lubię najmniej. Zawsze szukam pozytywów, dlatego lubię czwórkę i z nadzieją wyczekuję kolejnego dodatku. Nie porównuję go do poszczególnych dodatków z poprzednich odsłon gry i może właśnie dlatego bardzo podoba mi się to, czego do tej pory o nim się dowiedzieliśmy.
Miasto widoczne na zdjęciach mnie po prostu zachwyca. Tak wiem, część tego co widać to tylko tło, ale czy tło nie jest elementem świata, na który mój sim patrzy z okien swojego domu?
Świetne meble, naturalne baseny, kluby... już wiem, jak dużo to wniesie do świata moich simów i jak wiele nowych historii będą mogła stworzyć. Uwielbiam pielęgnować w sobie dziecko
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem