View Single Post
stare 15.06.2007, 20:31   #1
Chmelcor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Muza z Simsow 2 na kompie

Byly juz tematy o tym jak wgrac swoja muzyke do simsow.
Jednak na odwrot tez mozna !
Ten poradnik pomoze wam to zrobic!

WYMAGANE: SIMPE

1.WYSZUKANIE POTRZEBNEJ MUZYKI

Tu zajmiemy sie znalezieniem muzyki, ktora chcemy sciagnac na komputer.

1.1. Okresl jakiego typu jest ta muzyka (pop, new wave, techno, otoczenie itp.).

1.2. BARDZO WAZNE: JESLI MUZYKA POJAWILA SIE W DODATKU NP.NA STUDIACH SZUKAJ JEJ W FOLDERZE NA STUDIACH!!!
Wchodzimy do SIMPE i tym programem otwieramy katalog gry ewentualnie dodatku, w ktorym potrzebna ci muza pojawila sie.

1.3. Idziemy dalej TSData/Res/Sound i tu znajdujemy rodzaj muzy (z ktorego pochodzi utwor, ktory chcecie zgrac).


2. SCIAGANIE MUZY NA KOMPA

To jest juz latwiejsza czesc od drugiej, a temat mowi sam za siebie.

2.1. Jak juz znalezliscie rodzaj muzyki, z ktorej pochodzi utwor to rozpakowujecie go takim przyciskiem (po co ja to mowie ?).
Ja przykladowo otworzylem muzyke techno z podstawowej wersji simow 2.


2.2. Jak widziecie mam kilka pliczkow ktore sie dziwnie nazywaja, ale nie zwracajmy na to uwagi. Zaznaczamy wszystkie pliki i przyciskamy guzik Extract... (to jedna z ikonek na gorze okienka SIMPE, albo naciskacie prawym przyciskiem na pliki i naciskacie Extract...).

2.3. Zaznaczamy folder do ktorego chcecie wypakowac pliki.

2.4. W tym folderze pojawil sie folder (dziwnie nazywajacy sie), a obok plik XML, ktorego usuwamy, bo nie jest nam potrzebny.

2.5. Otwieramy ten dziwnie nazywajcy sie folder i usuwany z niego pliki XML.

3. SPRAWDZANIE MUZYKI

No i ostatnia czesc poradnika.

3.1. Zostaly nam tylko pliki MP3, ktore sa muzyka.

3.2. Bierzemy sobie muzyke (po wczesniejszym przetestowaniu czy to ta otwierajac ja) i jak chce my to zmieniamy nazwe.

No i koniec poradnika, ale mam nadzieje ze wszyscy go zrozumieli. I tak probowalem napisac to lopatologicznie.

Ostatnio edytowane przez Chmelcor : 16.06.2007 - 22:08
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.