View Single Post
stare 19.09.2013, 20:57   #2
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Szpital Psychiatryczny

Jak zobaczyłem nowe fotostory to nie mogłem się powstrzymać od przeczytania, mimo, że właśnie miałem schodzić z kompa

Cytat:
Nie mogłyśmy przestać zabawiać się naiwnością ludzi.
Naiwnością? A skąd niby mieli wiedzieć która to która. Raczej zabawiały się własną wrednością i próbą wynagrodzenia sobie jakiś kompleksów, które mam nadzieję wkrótce poznam.

Cytat:
Ale jeśli mam być szczerza, nigdy nie przyszło mi zapamiętać które.
To nie pamięta, którą z sióstr była?! Przecież poczucie własnej tożsamości jest czymś głębszym niż więź między rodzeństwem. No i w końcu rodzice chyba jakoś je odróżniały. W każdym bądź razie zapomnienie własnego imiona musiałoby być naprawdę ciężką przypadłością.

No dobra, generalnie fajnie napisane i intrygujące. Coleen wydaje się być nieco przygłupia, ale zapewne to tylko pierwsze wrażenie. Zaś główna bohaterka... ahh... muszę to napisać, ale ona jest TOTALNYM EMO. Ba! Jest encyklopedycznym przykładem emostwa!To doskonały stan emo, w którym świat zewnętrzny nawet nie wie, że ona jest emo! Genialne!

I ciekawi mnie co z tym imieniem, no bo w końcu jeśli już przedstawiła się jako Filippa, to utknęła w psychiatryku jako Filippa, a nie jej siostra, która jest z leksza martwa. Jest ciekaw jakie imię jest na dokumentach w psychiatryku, bo przecież jakieś muszą być.

W każdym bądź razie będę śledził dalszy rozwój wątków!
__________________
Evil is a Point of View

Ostatnio edytowane przez Gio : 19.09.2013 - 21:01
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem