View Single Post
stare 26.03.2012, 18:56   #9
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rzeczy, których NIE WOLNO robić w grze / Uszkodzenie otoczenia

Bardzo dziękuję za ten poradnik. Szczerze mówiąc, połowy rzeczy na MTS nie zrozumiałam, więc to tłumaczenie jest jak zbawienie. Teraz już na pewno nic przypadkowo nie rozwalę.
Tylko jedna rzecz mnie dość irytuje, mianowicie kwestia tych nagrobków. Dla mnie to jakieś niedopatrzenie ze strony twórców, że w tak łatwy sposób można zepsuć grę. Przecież to są zwykłe sprawy - sprzedanie nagrobka, bo nie pasuje na parceli czy ma się dość duchów, trzymanie go w wyposażeniu i zapomnienie o nim, a potem śmierć Sima czy choćby przeniesienie domu z nagrobkami do skrzyni. Powinni byli znaleźć inny sposób na przechowywanie danych. Ta gra naprawdę pochłania sporo czasu i pracy w tworzenie rodzin, życiorysów, całych rodów. I nagle, przez taką pierdołę, można to wszystko tak bezpowrotnie stracić? Dla mnie coś nie halo. ;/ To chyba jeden z największych błędów twórców. Powinni przynajmniej wcześniej ostrzec przed konsekwencjami albo w jakiś sposób zabezpieczyć te nagrobki przed jakimkolwiek ruszeniem, bo to jest jakieś nieporozumienie.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem