View Single Post
stare 25.08.2007, 22:45   #46
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał Coli
Ja jak wypakowuje fryzury i włosy do folderu downloads to również ich nie mam. HELP
A ściągasz meshe dodatków i masz zainstalowanego CEP-a? Jeśli nie, to najprawdopodobniej dlatego Ci nie działają.
Cytat:
Napisał tysiacpostaci
3. ściągnęły sie NIEKTORE ubrania ale wiekszosc z nich (to byly sari) zmienily sie w jakies normalne bluzki ze spodenkami chociaż nazwe maja prawidłową.
Jeśli ściągnięte ubrania pokazują się maxisowe, to na bank coś jest nie tak z meshami, tzn. albo nie pobrało się meshy, albo pobrało się nieodpowiednie meshe, albo pliki meshy są wadliwe...
Cytat:
Napisał tysiacpostaci
6. domów nie ma w skrzyni rodzin.
A to jest taki błąd gry przy pakowaniu parceli... Autor pakując dom może być nieświadomy, ze jego dom po instalacji nie pokazuje się innym. Tak się często dzieje, jeśli nie przetestuje tego u siebie w grze.
Cytat:
Napisał tysiacpostaci
7. koń z siodłem którego ściągnęłam trzeba było ustawić na podjeździe. miał wtedy takie same opcje jak samochód. gdy kazałam mojej simce "przejażdżkę" ona najpierw otworzyła niewidzialne drzwi a koniowi zapaliły się ŚWIATŁA :/
Tak właśnie miało być, bo koń jest zrobiony na bazie samochodu. Dlatego właśnie wymaga dodatku Nocne Życie.

A co do innych problemów... Jeśli nie ma fryzurek czy koni, to możliwe, ze nie zostały pobrane odpowiednie meshe (kształty) do nich albo w grze nie jest zainstalowany najnoszy CEP i dlatego dodatki nie pojawiają się.

A jeśli chodzi o to, ze nie ma Simów całościowych, to nie do końca zrozumiałam... Sim jest spakowany jako plik .sims2pack (czasem oczywiście trzeba najpierw rozpakować go WinRarem ). I właśnie w ten plik .sims2pack trzeba kliknąć 2 razy, aby zainstalować Sima. Nie widziałam nigdzie, żeby ktoś pakował Simy inaczej, ale może nie znam stronki, z której Ty je pobierasz.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem