View Single Post
stare 30.10.2011, 10:07   #18
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TSR RigFix

Mnie te łóżka denerwują... No niby działają, ale kołdra tak okropnie wygląda... Tutaj opisano procedurę ręcznej naprawy łóżek:

http://sims3.the-prof.net/forums/ind...5.html#msg2225

Ale nie rozumiem o co chodzi w pkt 3.

EDIT:

No dobra, znalazłam instrukcję obrazkową... Okazało się jednak, że nie jest potrzebna. Moje nieoficjalne łóżka są w wersji package, ale ja sobie kompresuję wiele plików package w jeden większy (z programem s3pe). No i naprawiłam ten skompresowany plik, a nie wersje sprzed kompresji, dlatego łóżka niby działały, Simy na nich spały normalnie, ale kołdra głupio się układała... Teraz naprawiłam normalne pliki package i dopiero po tej akcji je skompresowałam... Teraz łóżka działają!

I drugi problem mi się rozwiązał sam. Pisałam kilka postów wyżej, że ubrania\wzory w wersji sims3pack (nieoficjalne), nie chcą mi się zainstalować... To był jakiś chwilowy błąd i już jest OK. No i ja sobie zazwyczaj po instalacji sims3pack'ów wyłączam launchera a potem znowu włączam, to jeśli jakiś plik nie ma znaczka "zainstalowany", to znaczy, że go launcher nie zainstalował. Jednak w przypadku nieoficjalnych plików sims3pack z odzieżą i wzorami ten sposób nie działa. Launcher nie pokazuje znaczka "zainstalowany" i żeby sprawdzić, czy się odzież\wzory zainstalowały, trzeba sprawdzić to w zakładce "obiekty zmodyfikowane", lub w grze. Także problemu nie ma.

Zaraz jeszcze coś sprawdzę, ale jest problem z wannami, że nawet po naprawie nie da się w nich kąpać psów i kotów, akcja znika. Muszę sprawdzić, czy po tej drugiej naprawie package to w końcu działa, czy nie...

I mam WIELKĄ prośbę, mógłby ktoś sprawdzić nieoficjalne szafki kuchenne, pod kątem narożników? Bo mi się tak "rozwalają graficznie".

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 30.10.2011 - 13:26
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem