View Single Post
stare 28.03.2007, 20:23   #1
Klara
Guest
 
Postów: n/a
Question Zmiana wersji językowej gry na polski

Nie jestem jakimś wielkim specem, ale u mnie to zadziałało:
Jeśli posiadacie angielską wersję gry (lub jej dodatki, a grę macie w wersji polskiej) i nie ma możliwości wyboru języka przy instalacji, należy zmienić język gry ręcznie poprzez modyfikację wpisu w rejestrze (przypominam że wpis zmieniamy, gdy gra zostanie już zainstalowana na naszym komputerze). W wypadku dodatków koniecznie zmieniamy wersję językową przed pierwszym uruchomieniem. Aby wejść do rejestru kliknij na:
- Start (lewy, dolny róg ekranu)

- Uruchom... (otworzy się małe okno 'Uruchamianie')

- W polu 'Otwórz:' wpisz regedit i naciśnij 'OK' (otworzy się 'Edytor rejestru')

Po uruchomieniu Edytora rejestru klikamy:

- Dwukrotnie lewym klawiszem myszki na 'HKEY_LOCAL_MACHINE' (otworzy się lista)

- Otwieramy 'SOFTWARE' (otworzy się lista)

- Potem 'EA Games', gdzie otworzy się lista wszystkich gier marki EA Games zainstalowanych na komputerze

- Następnie wybieramy (2x lewy klawisz myszki) z listy interesującą nas grę lub dodatek, np. 'The Sims 2' lub 'The Sims 2 University'

- Klikamy na folder 1.0'

Po prawej stronie będzie lista wpisów. Klikamy prawym klawiszem myszki na wpis 'LanguageName', wybieramy opcję 'Modyfikuj' i zmieniamy wartość, wpisując Polish (UWAGA! Polish przez h, a nie ch) zamiast English. Potwierdzamy naciskając na przycisk 'OK', zamykamy Edytor rejestru, uruchamiamy grę i cieszymy się polskojęzyczną wersją gry.

Nie wiem jak to zadziała u Was mam nadzieję, że też.
Poradnik autorstwa użytkownika kkoowwaall13. Możemy mu bardzo podziękować

Ostatnio edytowane przez Caesum : 10.08.2023 - 20:03
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.