View Single Post
stare 07.02.2007, 12:21   #1
Klaudia:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Pomysly na dodatki - The Sims.

Hej Nie wiem jak wy, ale mam świetny pomysł dotyczący the sims obojętnie czy 1 czy 2. Otóż ostanio wpadł mi do głowy pomysł, żeby Maxis stworzył nową grę, będącą dodatkiem do gry the sims 1 lub 2. Będzie to the sims stajnia! Nie, nie dlatego że lubie i kocham konie i jazdę konną (i tak aktualnie nie jeżdże, ale jeździłam i będę jeździć). Sim mógłby się nauczyć jeździć konno, jechał by zamiast na starówkę czy do centrum, do klubu jeździeckiego, tam by miał pełno zjaomych i konie. Mógłby sam sobie kupić konia, jadąc powiedzmy na "koński targ", wybierając maść, rasę i imię. Mógłby go trzynać w swoim klubie, albo wybudować stajnię na podwórku w swoim domu. Jeździłby konno, ale musiałby również zaspokoić potrzeby podstawowe: czyszczenie, karmienie, codzienny trening lub jazda, głaskania, uczenie nowych rzeczy. itp. jakby stworzyli tą gre to ja bym była pierwsza która by to kupiła!!!! Mże pomyslicie że jestem głupia, proszę możecie mi tak powiedzieć i tak wiem że mam nierówno pod sufitem, ale jestem pewna, że są osoby które mój pomysł bedą uważały że jest super Bo jest.Pozdrawiam, czekam na opwoeidzi

Ostatnio edytowane przez wildthing : 08.02.2007 - 09:26
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.