Temat: Relacje MofD
View Single Post
stare 10.06.2012, 20:36   #7
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Relacje MofD

@savage - bo ja wiem... niezła karta graficzna, mod na oświetlenie, odpowiednie dodatki i lekka obróbka
OK, na razie krótko, bo znów nie chcę wrzucać za dużo zdjęć do jednego posta. Ale spoko, mam coś w zapasie Ową relację, tylko odrobinę inną, zamieściłam także na innym forum.

Z życia pewnego donżuana, część 4
Zwariowany dzień

Po powrocie do domu Blaine postanowił wyjść na miasto, coby przetestować lalkę voodoo.

Wyszło mu tak średnio, parę razy mu się udało:

Ale parę razy też klątwa została jakimś sposobem "odbita", co trochę go zniechęciło. Postanowił wrócić do domu.
Gdy już tam był, jakaś Simka przechodząca koło jego domu, Simka którą pierwszy raz widział na oczy, zaczęła go całować!

Serio, to mi się pierwszy raz zdarzyło. Wycałowała go i sobie poszła Jakby to nie był wystarczająco dziwny dzień...

... opryskał go skunks. Nie, żeby mi było go jakoś szczególnie żal z tego powodu

Fuj, teraz cały śmierdzę. Mam nadzieję, że to się za zmyć...
No, żeby mi nie marudził, wysłałam go do kąpieli. Z bąbelkami - użył specjalnego płynu do kąpieli...

... i to pomogło. Trzeba dodać, że ostatnio Blaine również pracował, ale ponieważ ma zwykłą pracę, nie jest to jakoś szczególnie fascynujące. Jednak, jako że nie jest typem pracusia, poczuł się zmęczony (no, i był przecież jeszcze ten wariacki dzień!). Nawet przyśnił mu się jakiś koszmar, przez który obudził się z krzykiem w nocy.

W każdym razie, postanowiłam go wysłać na wakacje. Do Azji.

Bidak, jeszcze nie wie, co go czeka po powrocie C.D.N.

BONUS
Ot, dwie fajne miny miastowych, które uchwyciłam:



Pierwsza została przez niego czymś trafiona (za pośrednictwem lalki voodoo), i cały czas robiła dziwne miny w jego obecności. A druga... cóż, chyba po prostu świetnie się bawiła.

PS. Wiem, trochę sucho, ale będzie ciekawiej... mam nadzieję.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem