View Single Post
stare 17.11.2009, 17:57   #1
psina
 
Zarejestrowany: 17.11.2009
Skąd: Hel
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Sad Historie ze Świata Zwierząt - zły pies

chej wam właśnie dostałam th historie ze świata zwierząt i wziełam owczarka agresywnego oraz przyjacielskiego Brutusa i bigla Lulka tchurzliwego oraz przyjacielskiego no i owczarek nikogo nie lubi ma chyba sto gryzaków niekture są Lulka no ale Brutu zjadł mi łurzko nakrzyczałam na niego on zaczą warczeć i agresywnie szczekać no i pobiegł kupiłam łużko nowe a on przez to że nakrzyczałam naniego zjadł nowe łurzko , łużka dwuch innych simów , dwie kanapy i fotel wszystko to znów kupiłam i postawiłam nowe już karzdy sim krzyczał na niego a on się nie słucha mi się skończyły pieniądze Brutus wszystko zerzarł simy nie mają gdzie spać tylko Lulek miał posłanko które zają Brutus gdy Brutus wychodzi na dwur ja daje Lulkowi jedzenie a ten biegnie i na biednego Lulka z zębami Lulek lubi swoje gryzaki i jest grzeczny lecz ostatnio Brutus warczy na Lulka gdy on podchodzi do gryzaków chciałam znaleść prace dla jednego sima w gazecie ale gdy sim przyszedł z gazetą Brutus ją wyrwał jemu z rąk i poszarpał na kawałki on torturuje moje simy i Lulka Brutus jest panem domu. Czy komuś się coś takiego już przytrafiło ? Co mam zrobić ? Czy morzna oddawać psy takie jak Brutus ? POMOCY PLIS POMUŻCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 12:09
psina jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.