View Single Post
stare 28.12.2007, 09:32   #20
cosmo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Mam juz The sims 2! Mam! Niestety na razie nie mam żadnych dodatków ale być może już wkrótce załatwię sobie jakiś. A więc nie spodziewałem się że TS2 jest tak wspaniałe! Grafika jest oszałamiająca! Tworzenie postaci jest tak rozbudowane że na myśl o wybieraniu gotowych twarzy w TS1 robi mi sie niedobrze. Nowe opcje trybu budowania - fundamenty i wiele mozliwości budowy dachów (chociaz czasami dobrze dopasowac dach do danego budynku jest męczace). Minusem jest mały wybór mebli i nieciekawe tapety. Mozna wybierać sobie w jakim kolorze będzie dany mebel. No to zajmijmy sie trybem rozgrywki. Sim teraz porusza się szybciej niż w jedynce (nie wlecze sie tak xP ...), mozna przyżadzac wiele potraw, ćwiczyć przed telewizorem, oglądać obłoki na niebie i wogóle wiele nowych mozliwości jest! W kalendarzu sa dni tygodnia i w niektóre dni masz wolne od pracy. I wogóle, wszystko jest lepsze w TS2! TS1 mozna spuścić w kibelku! xP Jestem zbyt oszołomiony by cos więcej napisac, mam nadzieje że mój post sprawi że ci wszyscy co uważają że TS1 jest lepsze kupią/pozycza/ściagną/ukradną/wyczarują TS2 i przekonaja się mam racje mówiąc że dwójka jest najwspanialsza grą na świecie!

Och!
  Odpowiedź z Cytatem