View Single Post
stare 18.11.2009, 23:32   #12
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

Aktualizacja spowodowała u mnie:

-brak możliwości wyboru właściciela auta.
-brak możliowści zmiany aktywnej rodziny (ekran przetwarzania znika i zostaje martwy obraz otoczenia Sunset Valley w którym nic nie można zrobić).

Powiedzcie mi czy ktoś wie czy może tą aktualizację należy instalować dopiero po zainstalowaniu dodatku Wymarzone Podróże ? Mam wrażenie, że tak.
Nie odinstaluję gry póki co gdy nie mam jeszcze dodatku. Wciąż wydaje mi się, że jak doinstaluję dodatek wtedy wszystko będzie chodzić poprawnie jako całość. Ostatecznie aktualizacja zawiera piwnice i nowe tapety a one są związane ewidentnie z dodatkiem.
Mogliby poinformować Nas jednak do czego ta aktualizacja służy. I kiedy ją instalować. E.A nawaliło.
Zaznaczam, że nie mam modów innych niż tylko te oficjalne ze Store.

Cytat:
Napisał Analisse Zobacz post
Sory, ale czemu mówisz żebyśmy tego nie instalowali? To że tobie i iluś tam osobom nie działa, albo są jakieś błędy przez aktualizacje nie znaczy że u każdego coś jest nie tak.
U mnie działa bardzo dobrze, żadnych problemów/błędów nie zauważyłam.
Więc nie każdemu niszczy gre.
SORRY... ale chyba jak narazie Tobie jednej tylko działa poprawnie. Dlatego tak mówię ! Nie chcę być złośliwy ale pewnie jeszcze nie sprawdziłaś wszystkiego i niebawem zjawisz się tu z lamentem co złego aktualizacja zrobiła akurat Tobie
A jeśli nic to ja osobiście napisałbym na Twoim miejscu innym, skoro już uczestniczę w forum fanów gry co mam zainstalowane, czy mam już dodatek i co składa się na poprawność działania mojej gry zamiast informować wszystkich, że to ich problem i z dupy wzięty wymysł a nie Twój. SORRY za słownictwo, ale taka prawda.
No ale Ty to Ty a ja to ja. Pzdr.

Ostatnio edytowane przez Liv : 13.02.2011 - 20:36
  Odpowiedź z Cytatem