Temat: Maskarada
View Single Post
stare 09.07.2013, 12:45   #14
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,472
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Maskarada

Hah, właśnie siedzę na forum to i od razu odpowiem.

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Okey, to teraz ja Po pierwsze, bardzo mi się podoba, to są moje ulubione klimaty właśnie, a dzięki Tobie czasy, kiedy spędzałem godziny przed komputerem oglądając zdjęcia Titanica i ulubione wycinki z filmu Camerona powróciły w mgnieniu oka. Podoba mi się styl w jakim piszesz, właśnie tak jak zauważyła rudzielec od razu nasuwa mi się Pearson
Oj, do takich pisarzy to mnie nawet nie porównujcie, bo ja wciąż widzę u siebie pełno rzeczy, które trzeba poprawić. Chociażby takie dialogi wyglądają jak zwykłe zapychacze tekstu, albo opisy, no niby są ok, ale człowiek czytając chciałby już, żeby się skończyły. No ale cóż, Anne Rice to ja nie jestem.

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Ładne zdjęcia, choć moim zdaniem niepotrzebnie je postarzasz (nie wiem jakiego programu używasz, ale przypomina mi to np. dodawanie szumów w Photoshopie, albo nadmierne wyostrzenie). W każdym bądź razie jest to ich jedyna wada. Teraz oczywiście czekam na zdjęcia z zewnątrz statku A przynajmniej jakieś szersze zdjęcie promenady
Mam kilka filtrów w photoshopie, ale głównie to robię po to, by zdjęcia nie były takie ciemne i bez kolorów, jak np. tutaj:

http://i.imgur.com/xU4j6iz.jpg

http://i1085.photobucket.com/albums/...ps131d0ae6.jpg

Zapamiętam to jednak przy następnych odcinkach.

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Co dalej... opis wyglądu Thompsona w ogóle nie pasuje mi do tego, co widać na zdjęciu. Na zdjęciu jest przystojny, z opisu wynika, że jest jakiś zarośniętym dziadem
Sądzę, że wizja moja i wizja Liv mocno się różnią w takim razie. Przyznam szczerze, że podczas tworzenia tego odcinka mieliśmy kilka takich zgrzytów.

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Okey, nie wiem dokładnie jak to z tym czasem jest, ale skąd oni mogli wiedzieć, że Andrews nie żyje? Titanic dopiero co zatonął, sama wiadomość doszła do Nowego Jorku z opóźnieniem, a przecież oni na dodatek są na środku oceanu!
RMS Olympic był jednym ze statków, który dostał sygnał SOS Titanica. Oba te statki również miały podobne mankamenty, czyli min. stanowczo za mała ilość łodzi ratunkowych. Dodatkowo zwyczajem załoga statku, której częścią był Thomas Andrews, ratowała się na końcu. Oczywiście Thompson nie może wiedzieć o tym, jaki los spotkał Thomasa Andrewsa, jednakże po spotkaniu z nim i z w/w powodów może sugerować, że tak się stało.

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Skąd on wziął nagle cylinder
A niech to! A już myślałem, że ten cylinder wywaliłem. Thompson początkowo miał mieć cylinder na głowie, ale z powodu pośpiechu(chciałem wydać odcinek w dzień dziecka + sesję miałem) o tym, jak i o kilku innych sprawach, zapomniałem. Już poprawione.


Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Na 5 zdjęciu jest suknia z filmu Titanic, czy mi się wydaje?
http://www.pastandpresentcreations.c...ressactual.jpg

No, czyli reasumując : fajne, aczkolwiek niektóre momenty mnie przynudzały (tym się nie martw, nie jestem wielkim fanem książek, zdarzało mi się ziewać i przed Kingiem i przed Pearsonem tym bardziej ). Fajne zdjęcia no i co więcej... czekam na next I ładne zdjęcia w porcie proszę
Tak, to dokładnie ta sukienka. Podobnie jak sukienka Jennifer. I w ogóle większość sukienek do simsów z tego właśnie konkretnego okresu(lata 10te) są głównie zaczerpnięte z Titanica.

No tak, tak jak wspominałem wcześniej - u mnie jeszcze dużo do poprawy. Czytając książki staram się patrzeć, jak inni piszą, choć muszę przyznać, że i tak najlepsza zawsze będzie Anne Rice(tzn jej pierwsze książki). Niestety jak na razie nie potrafię jakoś odkryć, co u niej powoduje, że nawet te najnudniejsze opisy wydają się ciekawe. No, po prostu zagadka!

I ogólnie dziękuję za miłe słowa i uwagi. Zapamiętam je przy pisaniu następnego odcinka. Teraz już wiem np. że powinienem spisać wszystkie drobne akcesoria używane przez simów zanim zacznę robić zdjęcia. Człowiek się uczy całe życie.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 04.08.2013 - 14:08
Caesum jest online   Odpowiedź z Cytatem