View Single Post
stare 05.01.2010, 18:42   #11
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Chłopak (zauroczenie)

Cytat:
Napisał Karolcia <3 Zobacz post
ni są zakochani w sobie na maxa, a ja i tak nie mogę go poprosić o zerwanie z żoną (ukochany jest francuzem)
Po pierwsze, muszą być na maxa zakochani. Bardzo się przydają cechy : Flirciarz, Romantyk. Spróbuj jeszcze trochę z nim flirtować, całować, masować, chwytać za ręce tak aż będą zauroczeni do końca paska. Wtedy w "Romantycznych" intertrakcjach powinno się pojawić : "Poproś o zerwanie z simką...". Jak wspominał MacieK, czasami odmawiają, lecz zdarza się to rzadko. Ale moja simka ( już jej nie mam) prosiła o to dwóch Francuzów po kilka razy i dopiero za czwartym razem ulegli. Chińczyk obraził się na nią (spadł im pasek). Najlepiej nie proś o zerwanie w ich rodzinnym kraju - zaproś go do siebie. Ale najpierw, nawet jeśli są zakochani, poflirtować i pocałować się trochę, zanim się poprosi. Jeśli nie poskutkuje nie proś od razu drugi raz - spróbuj następnego dnia. Jeśli chcesz dokładniejsze instrukcje pisz na Prywatne Wiadomości.
Mam nadzieję, że pomogłam.
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.