View Single Post
stare 05.12.2011, 07:46   #30
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Coś nie chce mi się wierzyć,że TS4 miałoby byc lepsze :/ Moim zdaniem zrobią niewielkie udoskonalenia a gracze dalej będa przeklinać błędy w grze,kiepskiej jakosci dodatki,brak rozwiniętych interakcji dla simów.

Osobiście wole by zaczeli dopracowywać nowe dodatki do TS3 a nie wymyślali jak tutaj zbuc kolejną fortune,bo ludzie faszą się na byle co i oni to dobrze wiedza. Owszem cudownie by było pograc w coś nowego,gdzie miasta są większe,można jezdzić z jednego do drugiego,Simy nie skrzeczałyby tylko dlatego że na ich drodze leży coś co normalny człowiek omija a oni nie mogą i wogóle wiele wiele więcej. Jednak nie mydel sobie oczu. TS3 miało być rewolucją a wyszło....no może nie do końca hit...

Co tyczy się gry online...tez fajnie byłoby grac z kimś,ale z drugiej strony jak ktos wczesniej zauwazył,głupio by wyglądało jakbym stworzyła sobie rodzine,wszysctko cacy pięknie,nie gram tydzień,potem siadam,patrze a tam....Moji simowie są emerytami,pohajtanymi z jakimiś obcymi Simami,mają beznadziejną prace,rodziny i wogóle.Brrr a krew w żyłach mrozi...
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem