View Single Post
stare 01.01.2010, 21:17   #6
tomek.966
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kalendarium Simów

Ożywiłem Agnieszkę Zadecką, Szymona Zadeckiego, Kornelię Ćwir i Mortimera Ćwira (jak już wspomniałem u mnie on zmarł) i obejrzałem ich wspomnienia. Niestety wszystko było poplątane. Np. Kornelia miała wspomnienia ze swojego życia pomieszane ze wspomnieniami... które wydarzyły się po jej śmierci. Np. przed wspomnieniem Szymon umarł znajdowało się Aleksander (syn Mortimera) dostał się na studia. No ale kilku zaskakujących rzeczy się dowiedziałem. Spiszę niżej najważniejsze z nich.

Szymon Zadecki:
1. Kornelia umarła (miał tylko jedno, oprócz tych z przyszłości)

Agnieszka Zadecka:
2. Szymon umarł (czyżby przeżył córkę)
1. Kornelia umarła

Kornelia Ćwir zd. Zadecka:
1. Szymon umarł (przeczy wspomnieniu Szymon)

Mortimer Ćwir
18. Przechodzę na emeryturę
17. Kornelia umiera
16. Bella zostaje porwana przez kosmitów
15. Kasandra jest nastolatkiem
14. Gwidon umiera
13. Uczę Aleksandra chodzić, mówić, korzystać z toalety
12. Narodziny Aleksandra
11. Pożar
10. Kasandra jest dzieckiem
9. Narodziny Kasandry
8. Ślub z Bellą
7. Rozpoczynam karierę naukowca
6. Jestem dorosły
5. Zaręczam się z Bellą
4. Jestem nastolatkiem
3. Pierwsze spotkanie z Bellą
2. Jestem dzieckiem
1. Kornelia nauczyła mnie chodzić, mówić i korzystać z toalety

Tak więc najpierw, tj. po ślubie z Bellą narodziła się Kasandra, następnie gdy była dzieckiem wybuchł pożar, po którym urodził się Aleksander, a gdy ten nauczył się mówić, chodzić i korzystać z toalety Gwidon zmarł/zginął. Gdy zaś po jego śmierci Kasandra stała się nastolatkiem kosmici porwali Kasandrę, Kornelia umarła, a Mortimer przeszedł na emeryturę.

Co do wspomnień Agnieszki, Kornelii i Szymona to są one niewiarygodne. Może moja gra się zepsuła (kilka razy użyłem BoolPropu). Może niech ktoś je sprawdzi. Postaram się przewertować wspomnienia Genowefy i Wiktora (dziadków Mortimera), lecz na wszelki wypadek trzeba je sprawdzić. No i jeszcze pozostaje sprawa Kunegundy. Należy otworzyć wspomnienia jej i jej brata - Gwidona. Może jeszcze ktoś doda do rodziny Panią Zadecką. Przecież to ona jest Agnieszką (pogmatwane z tymi Zadeckimi). Może będzie miała jakieś wspomnienia.

Pozdrawiam

PS:
Cytat:
Napisał caalam Zobacz post
kurcze, cała historia simów jest niezrozumiała. to, że jestem tępa i nie wiem gdzie są państwo Nowak, bo jestem głupia i nigdy nimi nie grałam to może jakoś spróbuje sprawdzić Gwidona i Kornelie.
Nowakami nie można grać w The Sims 2. Są oni zmarłymi rodzicami Balbiny Biedak. Można nimi zagrać w pierwszej części.

Ostatnio edytowane przez tomek.966 : 01.01.2010 - 22:47
  Odpowiedź z Cytatem