View Single Post
stare 04.09.2014, 14:12   #21
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

bardzo podoba mi sie grafika. po obrzydlwie tandetnej 2 i monotonnej 3 te simy wygladaja super. nowy tryb budowy domu tez jest bardzo przyjemny. meble tez sa na plus, mimo malej gamy kolorow, ale dlaczego jest ich tak zenujaco malo? wszystkiego jest malo. nawet podlog i tapet, a tego w simsach zawsze bylo mnostwo.
emocje spoko, interakcje simow spoko, mimika twarzy simow jest ekstra. tylko dlaczego wszystkiego tak malo? ja rozumiem, ze to jest 1/10 gry, ale kurde, troche poszli za ciosem jesli chodzi o zzynanie z ludzi hajsu. gdyby nie to, ze maja zupelny monopol na simsy, gdyz jak do tej pory nie ukazala sie (i pewnie sie nie pokaze jeszcze dluuugo) zadna alternatywa, to pewnie po premierze po ea przeszlaby fala zwolnien. bo zeby gra AZ TAK sie bugowala to jest po prostu SKANDAL. totalny brak profesjonalizmu.

no ale przyzwyczaili juz graczy do tego, ze trzeba podstawe traktowac ulgowo i czekac na dodatki i znow wydawac kase. ja za zaden dodatek ani zlotowki nie dam, z premedytacja zdecyduje sie na kradziez, gdyz w tym momencie sama czuje sie okradziona.
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.