View Single Post
stare 13.02.2016, 16:38   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Jak mieszkają piękni i bogaci

Cytat:
Sławna pianistka
Majka (jaka Bella?!)była pianistką?
Jakoś nie pamiętam tego z TS1
Ten zabudowany taras jakoś mnie nie przekonuje. Nie wiem zresztą, czy cały makeover ostatecznie mnie przekona - Ćwirowie byli od zawsze mroczni i tak jak w domkach MoD czepiam się fundamentów, tak tu zwyczajnie jasne kolory są dla mnie nie do końca tego. Tym bardziej, że z zewnątrz dom nadal ma sprawiać wrażenie ponurego...
Tylna część domu zupełnie niebanalna. Jak te tulipany ślicznie kwitną
Cytat:
Czy widziałeś nasze rabaty?
Już myślałam, że Majka chce coś reklamować
Salon przypomina mi wejście do tego jednego domku znajdującego się po lewej stronie "podstawowej" mapy
Chyba że to ja coś źle zapamiętałam. Ale takie wejście widziałam gdzieś na pewno w TS1!
Cytat:
Mowa tutaj o Annie N. podejrzewanej o zabójstwo swojego męża Jana N.
!!!
A tak naprawdę to
Ale kaktus w kuchni został!
Mieszanka pokryć ściany w patio jakoś mnie nie przekonuje... I czemu dwie te same wiszące roślinki?
Cytat:
a tutaj wykopiemy basen
...celem zwiększenia liczby nagrobków
To coś nad łóżkiem w sypialni mi tam nie pasuje. Szafki nocne zresztą też nie. Z tego co pamiętam, do tego łóżka były dobrane jakieś sensowne szafki nocne... A przynajmniej były w katalogu!
Lustro w łaziance chyba coś za wysoko wisi ; D No i Ćwirów na pewno było stać na coś więcej niż takie pospolite pokrycie ściany
O, widzisz, i w kąciku telewizyjnym jest ten stoliczek, o którym myślałam przy sypialni Majki i Henryka.
Pięterko śliczne, ale chyba moje (już) "zboczenie zawodowe" domaga się dywanu między kanapą a telewizorem
Zaszalałeś z tymi firankami i zasłonami
Nie, w tym staro-nowoczesnym gabinecie jest rażący galimatias!
Cytat:
Gabinet ma dostęp zarówno do dużego tarasu
Gabinet to jakiś nowy sekretny członek rodziny?
Agrrr, te roślinki, które dało się podlewać! Brakuje mi ich w "dwójce"
Nigdy nie rozumiałam fenomenu tego futurystycznego prysznica
Zielona kanapa w pokoju Kasandry!!! No zatłuc bym Cię mogła za nią. Ten pokój byłby jak dla mnie idealny, gdybyś tam wstawił tą tańszą, niebieską z katalogu! (tak, pamiętam, że taka tam była!)
To jest, mój drogi, tylko na 6/10
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem