Temat: Reborn
View Single Post
stare 19.02.2014, 15:13   #5
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Reborn

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Super! Bardzo tajemniczo. Wspaniałe efekty. Piękni bohaterowie.
Dzieki

Cytat:
Nie mogę się juz doczekać tego, co pokażesz (mijemy nadzieję) latem
Powiem szczerze, ze sam sobie nawalilem tyle pracy z tymi filmikami, ze to jest jakis cyrk na kolkach xD No, ale ja musze dac rade!

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Trzyma w napięciu aż do ostatniej sekundy! W zasadzie im dłużej się ogląda, tym wrażenia są mocniejsze


Cytat:
Rozśmieszyła mnie zaś pewna rzecz... Nie oglądałam wszystkich Twoich filmików, przyznaję się szczerze, ale skoro już w którymś z kolei z tych, której widziałam, sim-facet ma TEN SAM zarost, to domyślam się, że występuje on wszędzie, albo PRAWIE I może to też sprawia, że (imo) przedstawiciele płci niepięknej () w Twojej grze wyglądają niemal tak samo.
W jakim wielkim bledzie Livko jestes, to az szkoda slow
Pan mroczny (bo domyslam sie, ze to o niego ci sie rozchodzi) pojawil sie wczesniej tylko raz i to w dodatku mial bardzo mala rolke
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=64641
Co do zarostu to rowniez nie trafilas. Tutaj sim ma wiecej klakow przy brodzie i na bokach i pierwszy raz go chyba uzylem.
Cos oko saurona ci nie dziala XDDDD

Cytat:
Nie mam więcej uwag. Dobra robota
Musisz chyba zrewidowac teraz to zdanie
Dzieki za komentarz

Cytat:
Napisał Flo Zobacz post
Skusiłam się, żeby obejrzeć i w sumie to jestem pod wrażeniem. Masz świetną grafikę, cudowna jest. Poza tym *****iście Ci wychodzą te wszystkie ruchy kamerą, przejścia itp. Boooskie efekty specjalne. Sama historia jest tajemnicza, zaskakuje.
Czekam na ten dalszy film, choooć w pierwsze kolejności wypatruję forumowego VS.
Ciesze sie, ze ci sie spodobalo
Forumowe VS to inna bajka i moze niebawem bedzie pewny update odnosnie tejze produkcji

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za komentarze
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem