View Single Post
stare 26.01.2015, 05:54   #4
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Czy gra The Sims 2 się zestarzała?

Ja zdecydowanie kocham trójkę i również uważam, że pozostanie tak na długi okres. W dwójkę grałem, ale przyznam się, że już pierwsza część była ze mną dłużej Ale chyba logiczne jest to, że kiedyś takie tematy będą powstawać nawet z TS3 Do dwójki nic nie mam i nigdy nie miałem, ale zdaję sobie sprawę, że jak zresztą widać są osoby, które dażą ją sympatią i jest ich na tym forum znacznie więcej, co mnie cieszy, to znaczy że są tu różne upodobania i charaktery Broń boże się przestarzała, ale w pewnych aspektach widać, że pierwszej jakości nie jest. W trójce podobają mi się możliwości, których w innych częściach nie ma. Nawet w czwórce. Myślę, że czórka jest takim "powrotem" bo nie patrząc na grafikę przypomina ona bardziej dwójkę W trójce można ze swobodą wychodzić z domu, spacerować, zwiedzać Nie muszę chyba wymieniać inne drobnostki, które dużo dają, a gołym okiem widać że się wyróżniają

Podsumowując uważam, że dwójka w żadnym wypadku się nie zestarzała, ale dla mnie trójka na tą chwilę pozostaje numerem jeden. Gdybym miał robić takie "podium" to dwójka wylądowałaby na miejsce drugie ^^(jaka zbierzność), czwórka na trzecie (mimo, że coraz bardziej mi się podoba), a jedyneczka na miejsce nr. 4 To tyle ode mnie.
A może zachęcicie innych forumowiczów (takich jak ja) i wymienicie jakieś dobre cechy TS2 w czym widocznie jest lepsza? Lub jeśli mniej wam się podoba to powiedzcie z jakiego powodu. Pomyślałem, że utworzyłaby się tu wtedy fajna dyskusja. Nie wiem, róbta co chceta


Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Słodki Pan Ciastek : 26.01.2015 - 06:10
Słodki Pan Ciastek jest offline   Odpowiedź z Cytatem